Jeśli dzieciom znudziły się już zwyczajne przyjęcia urodzinowe i atrakcje, na które zwykle stawia się tego dnia, warto zdecydować się na coś o wiele bardziej atrakcyjnego i unikatowego jak organizacja urodzin na sportowo! W Krakowie dostępne jest naprawdę wiele możliwości tego typu. Wiele zależy od gustu, chęci, a także zasobności portfela. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ten temat. 

Data dodania: 2021-11-17

Wyświetleń: 383

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zalety urodzin dla dzieci na sportowo w Krakowie

Urodziny dziecka na sportowo - najpopularniejsze możliwości  

Jedną z możliwości krakowskiej firmy AgamaSport jest zorganizowanie urodzin na terenie takich obiektów jak AWF, WKS Wawel i TS Wisłą. Decydując się na taką opcje, można wybrać jedno z dostępnych miejsc. Przewodnią dyscyplinę sportową, warto wybrać zależnie od tego jakie są preferencje jubilata. Podczas trwania przyjęcia, dzieci dzielone są na dwie drużyny, w których wspólnie się bawią przez 2 godziny. W ofercie dostępny jest także poczęstunek oraz życzenia. Warto zaznaczyć, że każdy scenariusz takich sportowych urodzin zawiera jakieś kreatywne i twórcze zajęcia (np. szukanie skarbu, różne zabawy). 

Pełną ofertę firmy AgamaSport na organizauję urodzin dla dzieci na sportowo znajdzicie pod adresem URL.

Urodziny w Krakowie - konkurencje

Organizując urodziny w Krakowie można zdecydować się na jedną z kilku proponowanych konkurencji jak np.:

  • mini olimpiada - czyli zajęcia na obiektach sportowych na terenie całego Krakowa dotyczące np. piłki nożnej, strzelania z łuku, skoku w dal, sztafety, rzutu dyskiem itd. możliwości jest naprawdę wiele, 
  • jazda na rolkach - jest to doskonała okazja do zdobywania nowych umiejętności i dobrej zabawy w Parku Lotników Polskich, 
  • szaleństwo wodne - rozwiązanie to dotyczy szukania skarbu, zabaw wodny w basenie, a także grania w piłkę wodną,
  • podchody - odbywają się w okolicach Kopca Kościuszki, gdzie uczestnicy zgodnie z wcześniej przygotowaną mapą mają szukać punktów, rozwiązywać różne zadania i zbierać podpowiedzi pozwalające na dotarcie do celu.

Koszty urodzin w Krakowie 

Koszty poszczególnych rozwiązań są bardzo różne i zależne od życzeń jubilata, warto o tym pamiętać. Impreza do 10 uczestników będzie kosztowała około 1150 zł. Za każdego kolejnego gościa należy dopłacić 30 zł. Warto zaznaczyć, że czas trwania urodzin to 2,5 godziny. Podczas zabawy opiekę nad solenizantem i jego gośćmi przejmuje dwóch instruktorów oraz wychowawców. W koszt imprezy włącza się także poczęstunek oraz napoje. Firma oferuje także inne pakiety, dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo ciekawą możliwością jest oferta dla maluszków. Wszelkie atrakcje i pomysły są dostosowane do ich wieku. 

Kreatywne zorganizowanie urodzin dla swojego dziecka to bardzo ważna kwestia. Dzisiaj, w czasach gdy większość życia toczy się w Internecie i nawet najmłodsze dzieci spędzają wolny czas grając w różne gry, ważne jest zapewnianie najmłodszym wartościowych i interesujących rozrywek. Sportowe urodziny będą z pewnością niezapomnianą przygodą i zdrową rozrywką. Warto już dziś zapoznać się z dostępnymi możliwościami i skonsultować się z biurem, aby omówić wszelkie szczegóły.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena