Psy uwielbiają piłki, i gdyby mogły, bawiłyby się nimi na każdym spacerze, nosiły w pysku i kolekcjonowały w legowisku. Zabawa odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego czworonoga, a co najważniejsze rozwija umiejętności motoryczne. Pies uczy się łapania, przeciągania, szarpania, a także pogoni. Takich możliwości nie daje zwykła piłka do rzucania. 

Data dodania: 2021-04-29

Wyświetleń: 435

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jakie zabawki dla psa idealnie nadają się do wiosennych zabaw na świeżym powietrzu?

Dlatego warto poznać zabawki edukacyjne dla psa, by zapewnić mu jeszcze lepsze warunki do rozwoju fizycznego i intelektualnego oraz stawiać wyżej poprzeczkę.

Zabawki edukacyjne dla psa – przez zabawę i naukę do budowania autorytetu

Zabawki edukacyjne dla psa na spacerze lub wybiegu dla psów pozwalają mu nauczyć się nowych umiejętności i rozwinąć wrodzone talenty. Co najważniejsze nauka buduje więź i relację z właścicielem, umacnia jego autorytet. Podczas zabawy uczymy się swoich granic, rozwijamy współpracę. Żeby wspólna zabawa była wyjątkowa i urozmaicona warto zaopatrzyć się w odpowiednie zabawki, które sprawdzą się w każdych warunkach i będą na tyle mocne, że przetrwają największe szaleństwa w silnych psich szczękach.

Jak wybrać odpowiednie zabawki interaktywne dla psa?

Popularne akcesoria idealnie sprawdzające się w treningach z wymagającymi psami. Nauka aportu to jedna z możliwych aktywności. Dla psów, które uwielbiają zabawy we wodzie – jak tylko pozwoli na to pogoda, odpowiednie będą zabawki w intensywnych kolorach, które są niezatapialne. Widoczne z daleka i unoszące się na tafli wody zabawki interaktywne dla psa z ze sklepu tiptop24.pl bez trudu dopasujemy do wielkości psa. Można się nimi bawić dosłownie wszędzie! Zwyciężyły niejednokrotnie w konkursie Top for Dog. Wszystkie produkty z tej serii są super atrakcyjne dla psa, nietoksyczne, odporne na zniszczenie. Z pewnością urozmaicą wspólny trening z psem i równocześnie sprawią pupilowi wiele radości.

Mocne zabawki dla psa ze spienionego polimeru

Lekki jak pianka, elastyczny jak guma – spieniony polimer to idealny materiał, z którego wykonane są mocne zabawki dla psa. Do wyboru cała gama unikalnych akcesoriów, które dostarczają wiele przyjemności dla psów małych, średnich i dużych. Bez obaw nadają się do szarpania, przeciągania i mocowania. Wytrzymują najsilniejszy napór, dzięki czemu nadają się dla ras z mocnymi szczękami, jak na przykład dorosłe boksery. Wiadomo, że bokserki lubią się bawić, jak szczeniaki zabawkami, szarpać i ciągnąć oraz ćwiczyć szczęki, nawet w starszym wieku.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena