Klocki Lego od lat stanowią doskonałą rozrywkę dla najmłodszych i tych znacznie starszych. Niezmiennie uczą poprzez zabawę, co należy do głównej idei twórców. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i właśnie ta cecha sprawia, że Lego jest tak popularne i pewne jest, że nic się w tej kwestii nie zmieni. 

Data dodania: 2021-02-05

Wyświetleń: 745

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najpopularniejsze zestawy klocków Lego

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele różnych wariantów najpopularniejszych klocków świata. Każdy z nich stanowi wyprawę do innych światów oraz stworzenie kolejnych możliwości połączeń. W artykule przedstawione zostaną najpopularniejsze zestawy Lego.

Najpopularniejsze zestawy Lego - doskonała zabawa w każdym wieku

Pogrupowanie klocków Lego na różne zestawy pozwala na dopasowanie się do indywidualnego gustu każdej osoby. Różne kategorie będą wybierane w zależności choćby od wieku, poziomu skomplikowania czy (co być może najważniejsze) zainteresowań. Zestawy są często łączone i nie ma w tym nic złego, ale sam podział przynosi jedynie korzyści. Do najpopularniejszych kompletów należą Lego City czy Lego Ninjago. Możemy również do nich zaliczyć serie Friends, Minecraft, Technic czy Duplo. Pierwszy zestaw pozwoli na poczucie się jak architekt i zbudowanie własnego miasta. Ninjago to fragment świata wojowników, który udostępni możliwość wzięcia udziału w przygodzie. Friends to szansa na spędzenie wymarzonych wakacji oraz poczucie sielskiego życia, a Minecraft to okazja do zbudowania świata znanego z jednej z najpopularniejszych gier świata. Oczywiście są to tylko przykłady bogatej oferty klocków Lego. Każdy znajdzie coś dla siebie, a zabawa połączona z rozwojem umiejętności przy skorzystaniu z każdego kompletu będzie trochę inna.

Lego Ninjago - doskonała zabawa w każdym wieku

Klocki Lego Ninjago pozwala na wzięciu udziału w przygodzie wojownika. To wyjątkowa okazja do tego, żeby wskoczyć w sam wir świata, gdzie główną rolę odgrywają bronie i wielkie potwory. Popularność tego zestawu wynika z potrzeby dzieci do ciągłego karmienia wyobraźni i przeżycia czegoś ekscytującego. Jednocześnie samo tworzenie miejsca akcji to zadanie godne scenarzystów filmów akcji. Te wszystkie aspekty sprawiają, że Ninjago pozwala na zabawę dla osób w każdym wieku.

Lego City - hit o niesłabnącej popularności

Klocki Lego City stanowi perłę w koronie klocków Lego. Możliwość zbudowania własnego miasta to okazja do uruchomienia unikalnego świata, który stanie się miejscem akcji tysiąca zabaw. Tworzenie nowych miejsc akcji nigdy nie było tak łatwe. Efekty są szybko widoczne, a radość tworzenia jest gwarantowana. Sieci dróg, budynki policji czy straży pożarnej to tylko przykłady. Istnieje szansa zadbania o wartościowe detale jak samoloty, jachty czy nawet śmieciarki. Można zdecydować się na ułożenie ogromnej metropolii lub kameralnego miasteczka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć siecią dróg kilka miejscowości. Seria powstała już (wtedy pod nazwą Lego Town) w 1978 roku, co również świadczy o jej kultowości.

Popularne zestawy Lego - podsumowanie

Klocki Lego cieszą się niesłabnącą popularnością co sprawia, że wiele zestawów już od wielu lat możemy nazwać kultowymi. Twórcy dbają o ciągłe rozbudowywanie kolejnych światów. City, Ninjago, Friends czy Minecraft to serie, które niezmiennie pobudzają wyobraźnię kolejnych osób oraz stanowią radość dla kolekcjonerów. Każda nowy klocek stanowi udoskonalenie przygody, w której się bierze udział. Dbałość o detale twórców Lego sprawia, że światy wydają się tak rzeczywiste i bliskie. Najważniejsza pozostaje jednak nadal radość budowania. Najpopularniejsze zestawy pozwalają na nieograniczoną zabawę, a miliony zadowolonych klientów powoduje pewność co do jakości serii takich jak City, Ninjago czy Friends.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena