Spędzasz rodzinny urlop w Kołobrzegu? Jeśli przeszedłeś już wszystkie plaże wzdłuż i wszerz, jeśli nie masz już ochoty na kąpiele morskie, a wszystkie najbardziej znane zabytki zostały już zwiedzone to czas na miejsca mniej oczywiste. W Kołobrzegu jednym z takich miejsc jest właśnie Miasto Myszy.

Data dodania: 2020-06-16

Wyświetleń: 817

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Miasto Myszy - Niespotykana atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu

Kołobrzeg - rodzinny urlop z dziećmi

Morze Bałtyckie i Kołobrzeg to idealne miejsca na wakacje z dziećmi. Jest to jedno z najpopularniejszych polskich miast na wybrzeżu pod kątem turystyki. Wspaniałe plaże, morze, wiele atrakcji i zabytków sprawiają, że popularność tego nadmorskiego kurortu od lat rośnie.

Dzięki temu polskie i zagraniczne rodziny odwiedzają to miasto nawet do kilkunastu razy. Turyści nie poprzestają na jednej wizycie w tym mieście doceniając bogatą ofertę turystyczną, piękne morze i dobrą organizację miasta.

Co jednak jeśli podczas kolejnego rodzinnego pobytu w tym mieście zabraknie nam pomysłów na spędzenie tego jednego deszczowego popołudnia kiedy nie możemy spędzić dnia na plaży?

Z pomocą wtedy przychodzą mniej popularne atrakcje dla dzieci i rodzin w Kołobrzegu takie jak Miasto Myszy.

Bajkowy dom dla ponad 500 myszek

Miasto Myszy to wyjątkowa ekspozycja, gdzie dzieci wraz z rodziną mogą zobaczyć specjalnie przygotowane miejsce dla ponad 500 myszek różnych gatunków. W kolorowych i bajkowych mieszkaniach w których dzieci rozpoznają wiele znanych im miejsc i lokalizacji mieszkają te energiczne, przyjazne i kolorowe gryzonie.

Sprawdź jak nasze myszki żyją w kosmosie, zimowej scenerii, na wakacjach, mieście czy w tropikalnej dżungli. Wszystkie wystawy przygotowane są z wielką starannością, a myszy spędzają w nich miło swój czas.

Pozwól swoim dzieciom zapoznać się z życiem tych fantastycznych gryzoni. Miasto Myszy łączy naukę z zabawą, a także pokazuje dzieciom, że gryzonie wcale nie są takie straszne.

Inne oryginalne miejsca w Kołobrzegu

Miasto Myszy to jednak nie jedyne tego typu miejsce w Kołobrzegu. Interaktywne wystawy w formie prawdziwego parku rozrywki dla dzieci można zobaczyć także w Muzeum 6D oraz Ukrytej Krainie.
Muzeum 6D to miejsce gdzie dzieci w aktywny sposób uczestniczą w opowiadaniu historii sprzed 100 lat w scenerii specjalnej wystawy gdzie dzieci mogą wszystkiego dotykać i być w środku całej akcji.

Ukryta Kraina to z kolei magiczne miejsce, gdzie wszystkie dzieci za pomocą różdżek mogą w poczuć się jak prawdziwi czarodzieje. To kolejna interaktywna lekcja przedstawiona w formie zabaw i gier.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena