Lato to ulubiony czas dla każdego. Dla dzieci to ponad 2 miesiące odpoczynku od szkoły. Dla studentów - blisko 3 miesiące przerwy od nauki i zdobywania wiedzy. Dla starszych osób to kilka tygodni urlopu, i wtedy można wybrać się na wymarzony wypoczynek. Większa część naszych rodaków wybiera się na w...

Data dodania: 2007-12-27

Wyświetleń: 7288

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Lato to ulubiony czas dla każdego. Dla dzieci to ponad 2 miesiące odpoczynku od szkoły. Dla studentów - blisko 3 miesiące przerwy od nauki i zdobywania wiedzy. Dla starszych osób to kilka tygodni urlopu, i wtedy można wybrać się na wymarzony wypoczynek. Większa część naszych rodaków wybiera się na wakacje nad nasze morze. Biura turystyczne oferują różne możliwości - oprócz wczasów nad Bałtykiem oferują wycieczki do innych krajów: Bułgaria, Wyspy Kanaryjskie, Maroko, jak i również Grecja lub Argentyna. Firmy turystyczne proponują oferty typu first minute, proponując obniżki w wysokości ponad 15 %, gdy już dziś kupimy miejsce na urlop.
Można by się spierać a także dyskutować w jakie miejsce najlepiej wyjechać na wakacje. Bułgaria jest coraz częstszym państwem wypoczynku Polskich turystów, dzięki niewysokim cenom a także upałom które tam występują. Dzięki temu jest to upragnione miejsce na wypoczynek a także zrobienie ładnej opalenizny. Często także mieszkańcy Polski podróżują na Kanary czy też Fidżi. Są to ekscytujące lokalizacje, ale bardzo dużą ich zaletą jest konkurencyjna cena, porównywalna z opłatami nad polskim morzem. I dlatego też mieszkańcy Polski wybierają urlop bardzo daleko od rodzinnego miasta.
W związku z tym nie zwlekajmy aż inny turysta zajmie nam termin w najlepszym kraju. Już teraz należałoby pomyśleć o tym, w jakim kraju chcielibyśmy spędzić te wczasy: Bułgaria Fidżi, Grecja, Maroko. Propozycji jest cała masa, powinniśmy tylko zdecydować się na jakąś i zabukować miejsce. Przecież na wczasy czeka się dwanaście miesięcy.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena