Modyfikacje, w skrócie Mody to zmienianie plików gry przez fanów. Istnieje dużo stron na których można znaleźć wiele modów. Mody powstają prawie wyłącznie na PC z uwagi na łatwość ich instalacji.

Data dodania: 2010-07-12

Wyświetleń: 1832

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Modyfikacje, w skrócie Mody to zmienianie plików gry przez fanów. Istnieje dużo stron na których można znaleźć wiele modów. Mody powstają prawie wyłącznie na PC z uwagi na łatwość ich instalacji. Największą popularnością w śród modyfikacji cieszy się gra pod naszą Grand Theft Auto. Mody do GTA są jedną z najlepszych zalet GTA. Grając w ulubione gry dłuższy czas zaczynają nam się nudzić, zaczynamy szukać czegoś co pomoże nam zabić nudę. Dla tego mamy możliwość modyfikowania naszych gier. A najlepszą z gier do tego jest grand theft auto.

Modyfikacje do gta są tak rozbudowane że z pewnością gra nam się nie znudzi. Możemy pobierać, instalować, zmieniać tylko ile chcemy. Mniej więcej dzięki temu grand theft auto jest tak popularną grą i każdy lubi w nią grać. Sam nadal gram w gta, nawet w te starsze wersje ponieważ, mogę je modyfikować wedle swoich upodobań. Mody do gta można podzielić na kilka kategorii: Mapy, misje, bronie, pojazdy, patche oraz jedna z ogólnych kategorii Total Conversions, zmieniający całą mapę, pojazdy, przechodniów, protagonistę i misje. Większość tego typu modyfikacji powstaje na GTA San Andreas z powodu dużej liczby programów do modyfikacji plików gry.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena