Podróże i wycieczki do dalekich, bardzo tajemniczych i ciekawych krajów to często jedno z największych marzeń każdego podróżnika. Zobaczyć, poznawać, dociekać, zmierzyć się – oto podstawowe cele do których on dąży i które sobie stawia.

Data dodania: 2010-06-01

Wyświetleń: 1709

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Podróże i wycieczki do dalekich, bardzo tajemniczych i ciekawych krajów to często jedno z największych marzeń każdego podróżnika. Zobaczyć, poznawać, dociekać, zmierzyć się – oto podstawowe cele do których on dąży i które sobie stawia. Taka podróż to niekiedy bardzo duże wyzwanie, nie tylko pod względem klimatu, ale także kultury. Wyzwanie, do którego musimy być bardzo dobrze przygotowani. Często inne zwyczaje, obyczaje, nawyki, tradycja, religia, a nawet i jedzenie. Podróże kształcą, a świat wart jest ciągłego odkrywania i poznawania. Wybierając się na wycieczkę, uczymy się wielu nowych i fascynujących rzeczy. Każda podróż daje nam możliwość konfrontacji kim naprawdę jesteśmy. Mamy możliwość porównania, odniesienie, że są ludzie którzy żyją i funkcjonują inaczej niż my, a mimo wszystko są szczęśliwi. Ponadto wybierając się do innego kraju uczymy się także szacunku oraz tolerancji dla tamtejszych obywateli.  Po takiej podróży możemy wyciągnąć wnioski i dokonać analizy swojego dotychczasowego życia.
Poza tym zwiedzanie, które jest poniekąd częścią każdej wycieczki, to rzecz niezwykle przyjemna. Dzięki temu możemy poznać nie tylko architekturę danego kraju, ale również zobaczyć oczyma wyobraźni dzieje i wydarzenia, które związane są z danym miejscem i być może miejsce to skrywa jakąś mroczną tajemnicę..

Licencja: Creative Commons
0 Ocena