Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety lubią i chcą dobrze wyglądać. Chcą, by je podziwiać i by podziwiać kreacje, które przygotowują na takie wyjątkowe okazje jak ślub, uroczysty bankiet czy okolicznościowe przyjęcie.

Data dodania: 2009-11-18

Wyświetleń: 2147

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Suknie ślubne to hasło budzące dreszcz emocji. Podobne emocje wywołują zdjęcia ślubne i fotografia ślubna. Przede wszystkim wśród ludzi stających na ślubnym kobiercu. Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety lubią i chcą dobrze wyglądać. Chcą, by je podziwiać i by podziwiać kreacje, które przygotowują na takie wyjątkowe okazje jak ślub, uroczysty bankiet czy okolicznościowe przyjęcie. Dla wielu kobiet wyznacznikiem samopoczucia jest szczupła sylwetka. Wśród takich ideałów kobiecej figury na pewno można wymienić Audrey Hepburn. Audrey Hepburn w latach 50. i 60. XX wieku była popularną i cenioną aktorką. Jednak mężczyźni nie szaleli za nią wtedy aż tak jak za Brigitte Bardot czy Sophią Loren. Audrey Hepburn zagrała między innymi w takich filmach jak „Rzymskie wakacje”, „Szarada”, „Śniadanie u Tiffany’ego” czy „Jak ukraść milion dolarów?”. W filmach partnerowali jej między innymi tacy wspaniali aktorzy jak Sean Connery, Humphrey Bogart, Gary Cooper, Peter O'Toole. Filigranowa sylwetka Audrey Hepburn wywoływała westchnienia u wielu kobiet. Mieć taką szczupłą sylwetkę to marzenie dla niejednej kobiety. Jakże wtedy wspaniale prezentują się na ciele kobiety różne kreacje.

Kobiety lubią mieć wzorce w modzie, a jednym z takich wzorców w modzie w latach 70. i 80 XX wieku była francuska aktorka Catherine Deneuve. Nie wywoływała nigdy takich emocji jak Marilyn Monroe czy Sophia Loren, ale nie ulega wątpliwości, że ma swoje miejsce w historii kultury oraz w modzie. Pierwszą znaczącą rolą w karierze Catherine Deneuve był występ w filmie „Parasolki z Cherbourga” (1964). Później Catherine Deneuve wystąpiła między innymi w takich filmach jak „Wstręt”, „Piękność dnia”, „Kwietniowe szaleństwa”, „Syrena z Missisipi”, „8 kobiet”, „Ostatnie metro” czy „Indochiny”. Spośród jej ról na pewno warto wyróżnić rolę Severine w filmie Luisa Bunuela „Piękność dnia”. Deneuve zagrała w tym filmie żonę lekarza, która zaczyna pracować jako luksusowa prostytutka w domu publicznym. Catherine Deneuve to typ chłodnej, nieomal posągowej urody. Dla wielu mężczyzn była wzorcem klasycznej blondynki nieco odbiegającym od standardu wykreowanego przez Marilyn Monroe. Kreacje, w których występowała Catherine Deneuve, wzbudzały zainteresowanie zwłaszcza w latach 70. i 80. XX wieku, kiedy była popularna i znana w Europie. Stonowane, eleganckie stroje o pięknym kroju to cecha charakterystyczna ubiorów Deneuve.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena