Niejedna panna młoda drży na sama myśl o tym, że jej przyszły mąż wychodzi świętować swój wieczór kawalerski. Niejedna całą noc rwie sobie włosy z głowy wyobrażając jakież to atrakcje wymyślili koledzy jej narzeczonego.

Data dodania: 2009-10-07

Wyświetleń: 304

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rzeczywiście do niedawna kawalerowie za punkt honoru stawiali sobie zorganizowanie hucznego wieczoru ze streaptessem lub w klubie go-go pod hasłem ostatniego wieczoru szaleństw bez konsekwencji. Dziś panowie stawiają na o niebo inne atrakcje.

Jedno się nie zmienia - cel, w jakim przyjaciele organizują dzisiejsze wieczory kawalerskie. Przyszli małżonkowie mają się na nich wyszumieć do granic możliwości, wykrzyczeć lub wyskakać tak, by następnego dnia gotowi byli stanąć oko w oko z poważną rolą, jaką biorą na swoje barki - rolą męża, a później także ojca. Dlatego coraz modniejsze są imprezy kawalerskie organizowane w stylu ekstremalnym. 

Pomysłem, jaki zorganizować mogą przyszłemu małżonkowi jego koledzy może być na przykład skok. Ale nie skok w bok, ale... skok na bungee lub spadochronem. Jeśli kawaler do tej pory nie miał okazji doświadczyć takiej przygody, na pewno wieczór kawalerski stanie się niezapomniany. 

Coraz więcej jest miejsc, w których można zorganizować paint-ball. To prawdziwa frajda dla dużych chłopców. Bieganie z pistoletem i strzelanie kulkami do kolegów, a nawet zawody w polowanie na pana młodego mogą zająć im całe godziny i tak skutecznie wymęczyć, że nie w głowie będą im zakrapiane imprezy w klubach go-go. 

Gokarty, kłady, tor rajdowy, latem narty wodne i motorówki, a w zimie skutery śnieżne. Dla fanów motoryzacji, wyścigów lub po prostu dobrej zabawy to pomysł na wieczór, który na pewno zapewni moc niezapomnianych wrażeń. 

Fanowi sportu i sportowych rozrywek można zorganizować także wieczór na ściance wspinaczkowej lub szkołę przetrwania (np. jako wstęp do przyszłego życia w małżeństwie). Szczypta dobrego humoru i niespodziewanych zasadzek pozwoli podnieść adrenalinę i bawić się przez wiele godzin. 

G
adżety i pamiątki to domena nie tylko wieczorów panieńskich. Przyszły małżonek na pewno z przyjemnością oglądał będzie i powracał do elementów, które przypominać będą mu jego kolegów i spędzone z nimi szalone chwile. Nie należy więc zapominać o zdjęciach z imprezy, prezentacji zdjęć z wspólnie spędzonych dni lub gadżetów nawiązujących do charakteru spędzonej imprezy, np. miniaturki quada lub mini spadochronu. Sprawdzają się także śmieszne gadgety, które mogą się przydać w małżeńskim życiu (np. pilot do obsługiwania żony). W tym przypadku dobrze wziąć jednak pod uwagę ewentualne odczucia przyszłej małżonki. 

Organizując wieczór kawalerski należy się sugerować przede wszystkim zainteresowaniami pana młodego, bo to on ma się na nim świetnie bawić i szaleć. Pana, który nie specjalnie lubi rozstawać się z komputerem zdecydowanie lepiej zaprosić na całonocny seans "Gwiezdnych wojen" w kinie wynajętym na wyłączność dla gości imprezy, niż kazać się czołgać w błocie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena