Jesteś przecież kobietą i potrzebujesz odrobiny rozpieszczenia i elegancji a wakacje to czas kiedy nawet duże wydatki zostaną usprawiedliwione.

Data dodania: 2009-08-02

Wyświetleń: 1504

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Słoneczne wakacje, wymarzony urlop… To doskonały czas na to aby znaleźć każdego dnia przynajmniej kilka chwil wyłącznie dla siebie. Nałożyć na twarz orzeźwiającą maseczkę z cytrusowych owoców, uraczyć ciało pachnącym balsamem. A dodatkowo zerwać z codziennym oszczędzaniem i kupić sobie coś naprawdę ekstra. Oczywiście nie warto inwestować wielkich sum w rzeczy niepotrzebne czy brzydkie ale modne. Warto znaleźć coś unikalnego, coś czego nikt inny nie będzie posiadał. Takie oryginalne przedmioty, które każdego dnia będą dostarczały nową, potężną dawkę radości i satysfakcji z ich posiadania można znaleźć w naszej galerii. Wakacje to idealny czas na to aby celebrować proces zakupów. Mając wolne popołudnia nie musisz już biec jak najszybciej z pracy do domu aby sprostać codziennym obowiązkom. Ułóż sobie harmonogram prac domowych w taki sposób abyś wieczorne godziny mogła poświęcić wyłącznie przyjemnościom.
Oczywiście na początku może to sprawiać kłopoty. Każda Polka to kobieta, która chce jak najlepiej sprawdzać się w roli matki, żony, kochanki a jednocześnie dbać o swój idealny dom. Czasem wolny od pracy dzień potrafi zdezorganizować skrupulatnie wypracowany harmonogram zamiast pomóc w jego szybszej realizacji. Nie pozwól na to! Spraw sobie radość korzystając z uroków dnia codziennego. Jeśli masz dużo obowiązków, których nie musisz wykonywać każdego dnia – zrób z tego zabawę. Zajrzyj do naszej galerii i znajdź małą szkatułkę w której umieścisz karteczki z rzeczami do zrobienia. Każdego dnia losuj jedną z nich i wykonuj czynność, której nazwę wyciągniesz. Dzięki temu obowiązki nabiorą nieco pikanterii związanej z niepewnością i dreszczykiem emocji przed losowaniem.
Gdy już uporasz się z wszystkimi domowymi obowiązkami zorganizuj sobie domowe Spa. Zadbaj o swoje ciało, a następnie zaopiekuj się duszą. W tym celu możesz poświęcić kilkadziesiąt minut na buszowanie w Internecie i przeglądanie modowych i biżuteryjnych nowinek. Spośród mnóstwa biżuterii wybierz klika przedmiotów, może kolczyki z koralem, z turkusem, może naszyjnik wire - wrapping i zapisz je w swojej przeglądarce. Gdy następnego dnia do nich wrócisz będzie mogła lepiej ocenić, które z nich sprawiłyby Ci największą radość. A wtedy bez wahania dokonaj zakupów. Jesteś przecież kobietą i potrzebujesz odrobiny rozpieszczenia i elegancji a wakacje to czas kiedy nawet duże wydatki zostaną usprawiedliwione.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena