Ustka - miasto pełne słońca, błękitu nieba, czystej morskiej wody i radosnej atmosfery. Zaplanuj urlop już teraz! Tu nigdy nie będziesz się nudzić.

Data dodania: 2009-05-25

Wyświetleń: 2176

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ustka - miasto pełne słońca, błękitu nieba, czystej morskiej wody i radosnej atmosfery. Zaplanuj urlop już teraz! Tu nigdy nie będziesz się nudzić. Ustka oferuje morze możliwości, nie czekaj przyjedź do miasta, które posiada największą bazę noclegową i olbrzymią ilość atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie, a bogaty kalendarz imprez urozmaici letni wypoczynek i przyniesie niezapomniane wrażenia. Ustka oferuje coś dla każdego bez względu na wiek i zainteresowania. Przyjedź, a tegorocznych wakacji w Ustce nie zapomnisz długo.
Tylko tutaj od 2 do 4 lipca odbywa się Festiwal Sztucznych Ogni jedna na taką skalę impreza w Polsce. Codziennie przez cztery dni odbywają się pokazy konkursowe drużyn z całej Europy. Każdego dnia w niebo wystrzeliwanych jest tysiące fajerwerków.
Aby wrażenia z wakacji pozostały niezapomniane zapraszamy również na „Koncertowe Lato z najlepszą muzyką pod słońcem”. Jest to wielka impreza muzyczno – rozrywkowa promująca zabawę, wypoczynek, zdrowie i urodę. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz znani artyści, dziennikarze radiowi i telewizyjni, którzy prezentować będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. „Koncertowe Lato” to impreza pod patronatem Radia Zet i tygodnika Gala, z udziałem takich gwiazd jak: Formacja Nieżywych Schabuff, Łukasz Zagrobelny, Paranienormalni.
Między 18-19 lipcem to nadmorskie miasto zamienia się na dwa dni w góralskie miasto. Górale z zaprzyjaźnionego miasta Bielsko-Białej przyjeżdżają do Ustki latem promując wypoczynek w górach. Można wtedy zjeść kwaśnicę na świńskim ryju, oscypki, kaszankę z grilla, czy napić się miodnicy - czyli spirytusu na miodzie. Na scenie i promenadzie pojawiają się góralskie zespoły ludowe. W ramach imprezy promocyjnej organizowane są konkursy dla najmłodszych i dorosłych, gry i zabawy oraz inne niespodzianki.W ciągu tych kilku dni można spotkać górali dosłownie na każdym kroku i zobaczyć jak wyrabia się górski ser, jak pracują lokalni rzeźbiarze i jak wygląda gazda z prawdziwego zdarzenia.
Ustka zapewni Ci także duży wybór noclegów. Noclegi Ustka to pokoje , apartamenty, mieszkania, hotele, pensjonaty, pola namiotowe i wszelkiego rodzaju tanie kwatery, blisko morza. Spędź ten letni czas i wakacje u nas - w Ustce!!!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena