Artelis 2020 - Nowa wersja!

Tak, pomimo wszystkiego co się dzieje wokół nas, a nawet razem z całym tym ogólnoświatowym "zamieszaniem" my dążymy do uruchomienia nowej wersji Artelis.pl. To będzie nie tylko nowa szata i funkcje ale i zupełnie nowy marketing i podejście do tematu. Zobacz jak na to wszystko patrzymy w tych czasach. 

 

 

Img

To będzie nowa, zbudowana na podstawie obecnej, usprawniona w kilku miejscach wersja Artelis.pl. Np. będą w pełni działać typy treści dzięki czemu przeglądanie publikacji będzie bardziej precyzyjne, co w dobie tak wielkiej ilości treści uważamy że będzie cenną fukcją. Będzie bardziej funkcjonalny program partnerski, natywny system komentarzy, nowe profile użytkowników i wiele innych funkcji - zmiany będą na pewno zauważalne. Oczywiście będzie zupełnie nowa, nowoczesna odsłona graficzna, będzie zgodnie z obecnymi standardami i trendami - WRESZCIE! :) ale też - i co według nas najważniejsze...

W obecnych czasach, z obecnymi wyzwaniami społecznymi ruszamy z nowym marketingiem - czymś co nazwaliśmy już jakiś temu Marketingiem Wibracyjnym. I to właśnie w duchu tego marketingu chcemy prowadzić Artelis.pl. Nie oznacza to zmiany w funkcjonowaniu Artelis.pl, czy w naszym głównym celu biznesowym - wciąż jesteśmy portalem z artykułami z praktyczną wiedzą, którą użytkownicy publikują na wybranych licencjach - to jest i będzie naszą główną działalnością ale... patrzymy na świat też innymi oczami. Szczegóły we wpisie na blogu - link nizej. 

Chcemy też sprawić, aby Artelis był prawdziwym portalem społecznościowym - co przez to rozumiemy? To, żeby mogło się weń zaangażować jak najwięcej ludzi. Chcemy, aby w każdej naszej kategorii działały redakcje, aby użytkownicy nawzajem pomagali sobie i pomagali prowadzić dany dział tematyczny i ogólnie - Artelis. W naszym odczuciu teraz jest właśnie czas kiedy takie współprace oparte na zaufaniu, szczerości i chęciach dawania z siebie tego co najlepsze jest najlepszą drogą do prowadzenia jakichkolwiek biznesów, a co dopiero portali społecznościowych. 

Także z taką świadomością, z chęciami ale i ogromną ciekawością i zaufaniem, że się wszystko uda ruszamy z tym patronatem, i z nową wersją Artelis.pl która, jeśli wszystko dobrze pójdzie ruszy w maju 2020 roku - czyli za jakiś 4-6 tygodni To już na prawdę niedługo. Trzymaj kciuki! Wierzymy, że będzie to coś dobrego! Bardziej niż go prowadzić chcemy aby się po prostu dział... aby żył własnym życiem. To może być fascynujące zjawisko :) Więc, niech się dzieje Artelis :) 

 

KLIKNIĘCIE TU LUB W GŁÓWNY BANER PRZENIESIE CIĘ DO NASZEGO BLOGA GDZIE JEST TEKST Z WSZYSTKIM TEZAMI I ZAŁOŻENIAMI CO DO NOWEJ WERSJI. 

ZAPRASZAMY! 

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Zespół Artelis.pl