Profil Użytkownika

Zdrowie w 5 kolorach

Rodzaj: Artykuł

Warzywa i owoce różnią się, niekiedy, diametralnie pod względem wyglądu, smaku i koloru. Wszystkie te cechy wykorzystujemy dla urozmaicenia naszych dań, ale czy zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem poszczególnych kolorów warzyw i owoców? Czy ta różnorodność barw to tylko wybryk natury - tak dla urozmaicenia?

Wege bieganie

Rodzaj: Artykuł

Czy można biegać na diecie wegetariańskiej? Jak to wpływa na zdrowie? Czy nie braknie w końcu energii? Trochę o mojej przygodzie z roślinami i bieganiem

Jak zacząć ćwiczyć... i nie przestać!

Rodzaj: Artykuł

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Zacząć ćwiczyć i poprawić zdrowie? Nabrać formy i wyrzeźbić ciało? Może zgubić parę centymetrów tu i tam? I pewnie próbowałeś już kilkakrotnie, tylko ten słomiany zapał... A gdybym Ci powiedział, że na wszystko są sposoby? Nawet największy kanapowy leń może zmienić się w sportową maszynę!

Zdrowe zamienniki cukru

Rodzaj: Artykuł

Ograniczenie cukru było moim pierwszym krokiem do zrzucenia zbędnego balastu. Przestałem słodzić i zaczęły się dziać cuda - waga zaczęła lecieć, a ja miałem coraz lepsze samopoczucie. O cukrze mówi się "biała śmierć" i coś w tym jest. Nie ma co jednak skreślać go z naszego życia. Istnieje całe bogactwo nieużywanych środków słodzących.

Strączki - białko z roślin

Rodzaj: Artykuł

Białko można czerpać nie tylko z mięsa. Zwłaszcza obecnie, kiedy tak dużo mówi się o wątpliwej jakości mięsa i chemii wtłaczanej do niego podczas produkcji, powinniśmy czerpać białko również z innych źródeł. Wegetarianie muszą sobie radzić całkiem bez mięsa. Gdzie szukać wartościowego białka? Odpowiedzią są m.in. "strączki".

Profil

Marcin Suski

Autor
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:71429

Dołączył:
2015-11-14 08:25:08

Ostatnie logowanie:
03-04-2017