Profil Użytkownika

Bushmans Kloof - 5* luksus w afrykańskim buszu

Rodzaj: Artykuł

Jeśli marzysz o odpoczynku w kolonialnym luksusie w afrykańskim buszu, polecamy rezerwat Bushmans Kloof, położony około 270 km od Kapsztadu. Spotkasz tam 35 gatunków ssaków, 150 gatunków ptaków, ale najciekawsza jest roślinność, aż 755 gatunków roślin.

Google zapowiada wprowadzenie rankingu autorów

Rodzaj: Artykuł

Już wkrótce przez pisanie artykułów dla Artelis będziesz mógł budować swoją własną reputację w wyszukiwarce Google. Wprowadzenie "Author Rank" będzie największą zmianą od czasu powstania "Page Rank",  już teraz musimy rozpocząć przygotowania, jeśli chcemy żeby nasze strony ukazywały się w wynikach wyszukiwania..

Prywatne rezerwaty RPA w kolonialnym luksusie

Rodzaj: Artykuł

Jeśli chodzi o obserwację zwierząt, istnieje powszechne ale błędne przekonanie, że najlepsze parki narodowe są w północnej części RPA. Choć wielkość i liczebność rezerwatów, takich jak Park Krugera ma znaczenie, wiele mniejszych miejsc zapewnia równie dobre, niezwykłe doświadczenie dzikiej przyrody.

Trasa Winiarska w Stellenbosch w RPA

Rodzaj: Artykuł

Dzięki otwarciu pierwszej w RPA trasy winiarskiej w 1971 roku, Stellenbosch jest zaliczany do jednej z sześciu nawiększych atrakcji turystycznych RPA. Wina z Afryki Południowej cieszą się wielką popularnością na całym świecie.

Profil

Waldemar Delekta

Autor
Prowadzę biuro turystyczne Africangamesafari.
Artykułów:
26
Kod partnerski:
/p:5790

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2008-03-24 08:29:15

Ostatnie logowanie:
18-10-2013