Profil Użytkownika

Czytnik e-book - czy warto?

Rodzaj: Artykuł

Czytniki e-booków, mimo że pojawiły się na polskim rynku już kilka late temu, nadal są pewnym novum dla wielu. Wciąż są tacy, którzy nie pojmują sensu posiadania tego typu urządzenia. Spróbujmy więc przybliżyć nieco sytuację

5 rzeczy, które przydadzą się w każdym domu

Rodzaj: Artykuł

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – wie o tym każdy, ale nie każdy bierze sobie te słowa do serca. Warto już dzisiaj pomyśleć o zaopatrzeniu swojego domu w niezbędne dodatki, które w przyszłości pozwolą zadać kłam powiedzeniu „Polak mądry po szkodzie”.

Słuchawki dla studenta

Rodzaj: Artykuł

Jesień za pasem, a co za tym idzie - kolejny rok akademicki. Dla wielu studentów oznacza to codzienne podróże środkami komunikacji miejskiej. By nieco umilić sobie ten czas, warto pomyśleć o muzyce. Do tego potrzebny nam będzie przenośny sprzęt grający, a także porządne słuchawki. Na co się zdecydować?

Pogoda nie tylko dla bogaczy

Rodzaj: Artykuł

Wraz z nastaniem jesieni coraz trudniej ocenić pogodę za oknem. Często mimo pięknego, słonecznego poranka, po wyjściu z domu okazuje się, że jest chłodno. Nie chcąc narazić się na przeziębienie, a jest ku temu, niestety, odpowiednia pora, warto zainwestować w stację pogodową.

Profil

Monrou

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:40042

Data urodzenia:
1982-04-27
Dołączył:
2014-08-27 09:48:35

Ostatnie logowanie:
07-11-2014