Profil Użytkownika

Reklama zewnętrzna - Twój klucz do sukcesu

Rodzaj: Wiedza

Już w starożytności stosowano reklamę zewnętrzną w postaci napisów na ścianach lub wykonywano terakotowe szyldy na karczmach i różnych zajazdach. Umieszczano także znaki takie jak nazwy ulic na średniowiecznych uliczkach. Tysiące lat temu starożytni mieszkańcy Egiptu na skalnych obeliskach grawerowali dokumenty prawa.

Usuwanie tkanki tłuszczowej - SmartLipo oraz Body Jet

Rodzaj: Wiedza

Organizm każdej kobiety zawiera tkankę tłuszczową o innej strukturze, niż tkanka tłuszczowa męska. Jest o wiele trudniejsza do zredukowania i często skumulowana w partiach lokalnych. Miejsca szczególnie otłuszczone mają postać poduszek tłuszczowych.

Peeling chemiczny – recepta na piękną skórę

Rodzaj: Wiedza

Przebarwienia, blizny, zaskórniaki czy rozstępy. Już nie musisz się nimi zamartwiać i zastanawiać, w jaki sposób je ukryć. Pomoże ci peeling chemiczny, jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, którego możliwości są naprawdę imponujące.

Po całorocznej pracy...

Rodzaj: Wiedza

Po całorocznej pracy, gonitwie w natłoku różnych spraw i stresie, każdy marzy o wakacjach. Ten, jakże uwielbiany przez wszystkich czas ma być jedyny i niepowtarzalny, a przede wszystkim ma dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę energii, odpoczynku i uwolnić ze wszystkich zmartwień.

Zadbaj o swoje włosy

Rodzaj: Wiedza

Mężczyźni znają się na żelach i woskach do modelowania irokeza albo stawiania grzywki. Kobiety mają zwykle dłuższe włosy, więc do stylizowania fryzury potrzebują dodatkowo lakieru. Ale co z myciem? - Bardzo często ludzie myją głowę tylko raz, używając szamponu. A to za mało!

Profil

Jacek Woźniak

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:25320

Data urodzenia:
1998-02-01
Dołączył:
2012-02-01 09:41:13
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
13-04-2012