Profil Użytkownika

Feng shui – Część 1

Rodzaj: Artykuł

- Co to jest? Gdzie tego mam szukać? - spytałem znajomego.- Nie wiesz? -odpowiedział pytając. Skrzywiłem się w wymownym grymasie twarzy, który wyrazał moją niewiedzę.- Hm, posłuchaj najlepiej jak zacznę od początku.

Zupa cebulowa

Rodzaj: Artykuł

Cebula zwyczajna (Allium cepa L) gatunek rosliny należący do rodziny czosnkowatych. Pochodz z Azji Środkowej. Roślina dwuletnia . Botaniczna nazwa czosnek cebula, popularnie nazywana cebulką. Ale dość tych nazw naukowych, choć przy krojeniu wyciska łzy z oczu. Czy można z niej ugotować zupę? Można. Gotowy/wa. Zaczynamy.

Zupa z dyni

Rodzaj: Artykuł

Do czego możemy użyć dyni? Czy tylko na halołin - wycinając różne dziwne głowy i wstawiając do środka zapaloną świece? Nie. Nie. Możemy ugotować z dyni ... zupę - co Ty na to? OK. Powiem po cichu i w tajemnicy, że jest to tajny przepis mojej teściowej, która przyrządzała taką zupę na uroczystości rodzinne.

Zupa

Rodzaj: Artykuł

Czy lubisz bawić się w kucharza - kucharkę? Nie sprawia Ci problem obieranie, krojenie warzyw to tu znajdziesz przepis na smaczną, zdrową zupę, którą polecam do ugotowania nawet początkującm adeptom sztuki kulinarnej. Jeżeli nie urzędujesz w kuchni to poproś najbliższą Ci osobę o przygotowanie jej dla Ciebie. Zyczę smacznego.

Biszkopt z owocami

Rodzaj: Artykuł

Przeglądając zapiski mojej mamy znalazłem przepis na biszkopt z owocami, który zawsze się udaje. Może to być hit wieczoru lub każdego innego przyjęcia. Sprawdziłem sam - zawsze mi się udał biszkopt. Nigdy nie było zakalca. Sprawdzisz mnie?  Zachęcam. Życzę przyjemnych chwil podczas pieczenia i konsumpcji w miłym towarzystwie.

Profil

Marek Szymański2

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:22681

Data urodzenia:
1997-08-08
Dołączył:
2011-08-08 21:46:13

Ostatnie logowanie:
30-04-2016