Profil Użytkownika

Sylabowe zabawy

Rodzaj: Artykuł

Prawidłowa umiejętność dzielenia wyrazów na sylaby jest niezwykle ważna, zwłaszcza u dzieci zaczynających naukę czytania. Często zapominamy o rzeczy bardzo oczywistej, że wyraz nie tylko się dzieli na sylaby, ale również patrząc z perspektywy dziecka z sylab można złożyć różne wyrazy.

Nauka dodawania

Rodzaj: Artykuł

Wielkim sukcesem każdego rodzica i nauczyciela jest przekonanie dziecka, że nauka matematyki to czysta przyjemność. Aby dojść do takiego stanu rzeczy należy już od najmłodszych lat wplatać liczby do wspólnej zabawy, wszak cyfry otaczają nas wszędzie.

Zapomniane gry - Domino

Rodzaj: Artykuł

Domino to bardzo stara i nieco zapomniana gra nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Przywędrowała do Europy z starożytnych Chin, gdzie do dziś jest bardzo popularną grą występującą w wielu odmianach.

Zabawy integracyjne - poznajmy się

Rodzaj: Artykuł

Zdarza się, że prowadząc różnego rodzaju zajęcia, warsztaty dla dzieci dysponujemy grupą nieco przypadkowych uczestników, w której większość osób nie zna się. Zazwyczaj utrudnia to prowadzenie zajęć, przynajmniej na początku.

Profil

Serafina Makarewicz

Autor
Prowadzę portal tematyczny poświęcony rozwojowym zabawom dla dzieci w domu, edukacji i grom planszowym, oraz sklep z edukacyjnymi grami planszowymi.
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:14388

Data urodzenia:
1986-07-17
Dołączył:
2010-03-15 15:31:07
Miasto:
Szczecin

Ostatnie logowanie:
27-09-2011