Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Jako manager, coach i autor, motywuję współpracowników i Czytelników do samodzielnego osiągania sukcesów. Zajmuję się istotniejszą stroną inwestycji czyli osobą inwestora. Propaguję rozpoczynanie inwestowania od podstaw czyli lepszego wykorzystania zasobów, które posiada każdy inwestor i zmiany jego przekonań finansowych. Uczę lepszego wykorzystywania własnego czasu, zarządzania dochodami i wydatkami, inwestowania w podnoszenie umiejętności inwestycyjnych.

Moja praca to

Jestem inwestorem, managerem, sędzią Cashflow, doradcą finansowym, pośrednikiem nieruchomości, autorem bestsellerowych poradników: "Inwestuj we własny Dług" oraz "Inwestuj we własny Etat". Prowadzę autorskiego bloga: http://SlawekSniegocki.pl oraz http://Warsztaty-Finansowe.pl

Moje zainteresowania

Od kilkunastu lat zajmuję się inwestowaniem w nieruchomości, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę. Stworzyłem i kierowałem kilkoma własnymi firmami. Zarządzałem jako manager sprzedażą i zakupami w największych międzynarodowych sieciach handlowych obecnych w Polsce. W ostatnich kilku latach zdobyłem również doświadczenie jako doradca finansowy w zakresie zarządzania programami finansowymi i emerytalnymi w jednej z największych firm finansowych.

Po Artelis spodziewam się…

Za pomocą publikacji w Artelis.pl chciałbym dotrzeć do maksymalnie dużej ilości osób, aby pomóc im w wychodzeniu z długów i budowaniu niezależności finansowej.

Pokaż więcej
Ile trzeba zarabiać aby zostać inwestorem i ile trzeba czasu aby zacząć myśleć jak on?

Ile trzeba zarabiać aby zostać inwestorem i ile trzeba czasu aby zacząć myśleć jak on?

Najczęściej zadawanym pytaniem pojawiającym się na forach dotyczących finansów jest "W co radzicie mi zainwestować XXX złotych?". Szukanie odpowiedzi na tego typu pytanie na forach internetowych świadczy jedynie o braku jakichkolwiek umiejetności inwestycyjnych pytającego. A ilość odpowiedzi zwiększy jeszcze jego niepewność.

Jak działa Drugie Prawo Parkinsona, czyli dlaczego nagły wzrost zarobków powoduje kłopoty finansowe?

Jak działa Drugie Prawo Parkinsona, czyli dlaczego nagły wzrost zarobków powoduje kłopoty finansowe?

Marzeniem większości ludzi jest zarabiać więcej niż w chwili obecnej. Wydaje się, że to rozwiąże wszystkie problemy finansowe. Niestety często okazuje się, że jest dokładnie na odwrót. Większym zarobkom towrzyszą większe wydatki. Co powoduje, że wzrost zarobków bez wzrostu umiejętności fianasowych może mieć zgubne konsekwencje?

Profil

Sławek Śniegocki

Autor
Napisz wiadomość

Jako manager, coach i autor, motywuję współpracowników i Czytelników do samodzielnego osiągania sukcesów. Zajmuję się istotniejszą stroną inwestycji czyli osobą inwestora. Propaguję rozpoczynanie inwestowania od podstaw czyli lepszego wykorzystania zasobów, które posiada każdy inwestor i zmiany jego ...

Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:13323

Data urodzenia:
1995-09-23
Dołączył:
2009-11-12 12:11:54
Województwo:
Śląskie

Ostatnie logowanie:
10-12-2009