Nieprzypadkowo rodzimy się jako określona wibracja. Jedynki przyszły na świat po to, aby inspirować innych do tego, aby zaufali sobie i uwierzyli we własne siły.

Data dodania: 2009-03-22

Wyświetleń: 4332

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nieprzypadkowo rodzimy się jako określona wibracja.
Jedynki przyszły na świat po to, aby inspirować innych do tego, aby zaufali sobie i uwierzyli we własne siły.

Wibracja ta jest uważana za jedną z najsilniejszych w numerologii, charakteryzuje się cechami, które szczególnie w dzisiejszych czasach bardzo się przydają. Należą do nich przede wszystkim pewność siebie, wiara we własne możliwości i inicjatywa.

Dla jedynek nie ma rzeczy niemożliwych. Dysponują potencjałem, który pozwala im porywać się na sprawy nowe, o których innym się nie śniło. Potrafią skutecznie przekonywać innych do swoich idei i pomysłów, a tych mają bez liku.

Jedynki to indywidualiści, osoby o bardzo niezależnych i twórczych umysłach. Z wibracją tą wiążą się ogromne możliwości twórcze, bystrość i inteligencja.

Typowa jedynka niewiele uwagi poświęca duchowej stronie życia. Jest bardzo ambitna, pragnie się wyróżnić i odnieść sukces. Domaga się uznania i podziwu. Nie znosi etykietek, zaliczenia do przeciętniaków. Czuje się lepsza od reszty. I często taka w rzeczywistości jest. Pomysły jedynek są bardzo oryginalne. Na wszystkim, za cokolwiek się wezmą, pozostawią indywidualny rys.

Jedynki – to istoty bardzo niezależne, nie znoszą przymusu i podporządkowania komukolwiek. Urodziły się po to, aby przewodzić. Są w stanie zaakceptować jedynie zwierzchników, których uważają za lepszych albo równych siebie. Dlatego też najlepiej pracuje im się na własny rachunek.

Uważa się, że jedynka jest liczbą, której przypisany jest życiowy sukces. Dlatego też jeżeli osoba urodzona pod wpływem tej wibracji nie osiąga poziomu, na który ją stać, należałoby przyjrzeć się dokładnie jej całemu portretowi numerologicznemu. Najczęściej występują w nim blokady uniemożliwiające pełną samorealizacje. I tak w zależności od charakteru liczb obecnych w indywidualnym portrecie jedynki, stłumieniu ulegają priorytetowe cechy tej wibracji, albo też bardziej dochodzą do głosu jej negatywne aspekty.

W każdym przypadku niespełniona jedynka to osoba bardzo sfrustrowana i nieszczęśliwa. Negatywnie wibrująca jedynka narzuca swoją wolę i zdanie, jest egoistyczna i zupełnie brakuje jej pokory. Wszystko wie najlepiej, nie potrafi przyznać się do błędów, zawsze ma rację – nawet wtedy gdy jej nie ma.

Każda wibracja musi sobie radzić z typowymi tylko i wyłącznie dla niej wyzwaniami.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena