W dzisiejszych czasach każdy kierowca powinien mieć na wyposażeniu wyciągarki elektryczne. Nigdy nie wiadomo, co może przydarzyć się na drodze. Dotyczy to nie tylko użytkowników aut terenowych, którzy lubią jeździć po mało uczęszczanych drogach i bezdrożach. Wyciągarki Superwinch nadają się też do zastosowań profesjonalnych. Są na stanie w samochodach pomocy drogowej. W artykule wyjaśniamy, dla kogo szczególnie jest polecana wyciągarka Superwinch.  

Data dodania: 2023-07-15

Wyświetleń: 89

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dla kogo wyciągarki superwinch?
  1. Wyciągarki elektryczne dla wszystkich
  2. Wyciągarki Superwinch w każdym samochodzie
  3. Ergonomiczna dźwignia załączania sprzęgła, super wytrzymałe stopy mocujące i pręty ściągające wykonane z niekorodującego materiału

Na rynku jest spory wybór wyciągarek elektrycznych. Konsumenci chcą, by ich wyciągarka była wyprodukowana przez renomowaną firmę. Przykładem są wyciągarki superwinch, które są dziełem amerykańskiej marki, specjalizującej się w produkcji wyciągarek hydraulicznych i elektrycznych. Firma oferuje między innymi modele Superwinch Tiger Shark i Superwinch Nova Terra (lina syntetyczna). Te wyciągarki wyróżnia wysoka jakość gwarantowana przez producenta. Wyciągarka Superwinch została doceniona w trakcie targów motoryzacyjnych SEMA 2011 w Las Vegas. Dodatkowym wyróżnikiem jest przystępna cena na tle innych produktów o identycznym przeznaczeniu. 

Wyciągarki elektryczne dla wszystkich

Nie da się wykluczyć korzystania z pomocy drogowych. Drogi w Polsce stale się poprawiają, ale są miejsca, które wymagają natychmiastowych remontów. Niektóre trasy bywają praktycznie nieprzejezdne, a kierowcy na nie trafiają, gdyż nie ma zaktualizowanych informacji na mapach Google. Przykładem są strefy rewitalizacji w Łodzi, które można określić mianem idealnych dla miłośników off road. Przejazd taką trasą jest niezwykle ryzykowny, gdyż nie ma typowej nawierzchni, a dookoła są głębokie wykopy. Ktoś, kto lubi trudne trasy i ma w nich doświadczenie, poradzi sobie w tego rodzaju warunkach. Osoby, które trafiają do takich stref przez przypadek, mogą potrzebować wyciągarki. To jest jedynie przykład — każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jakim stanie są polskie drogi. Tak więc sprawa nie dotyczy wyłącznie smochodów wyprawowych. Pułapki na kierowców czekają nie tylko na off roadzie. 

Wyciągarki Superwinch w każdym samochodzie

Nie da się przewidzieć wszystkich kryzysowych sytuacji na drodze. Przeciętny kierowca, wyruszając w drogę, zakłada, że dotrze bezpiecznie do miejsca docelowego. Kierowcy starają się jeździć ostrożniej niż kiedyś. Wpływ na to ma zmiana przepisów dotyczących ruchu drogowego (w szczególności chodzi o możliwość otrzymania wysokiego mandatu karnego i punktów karnych). Nikt nie chce stracić prawa jazdy. Zmiany te absolutnie nie wyeliminowały "wariatów drogowych". Uderzyły w kierowców starających się nie przekraczać prędkości w znaczny sposób. Poszaleć na bezdrożach mogą sobie pasjonaci off roadu. Ten rodzaj pasji (i zarazem sportu) musi być przygotowany na wiele niespodziewanych sytuacji. 

Ergonomiczna dźwignia załączania sprzęgła, super wytrzymałe stopy mocujące i pręty ściągające wykonane z niekorodującego materiału

Wyciągarki elektryczne można spotkać między innymi w firmach świadczących usługi z zakresu udzielania pomocy drogowej. Mogą być też na stanie na przykład w wozach straży pożarnej. Wszędzie tam, gdzie jest wypadek drogowy, niezbędna może okazać się wyciągarka wysokiej jakości. Tutaj musi być niezawodność tego typu sprzętu. W akcjach ratunkowych nie można pozwolić sobie na urządzenia nieprofesjonalne. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena