Hotele Zakopane cieszą się dużą popularnością pośród prywatnych klientów oraz firm chcących zorganizować biznesowy wyjazd. Bliskość pięknych gór oraz bezpośrednia lokalizacja w centrum miasta podwyższają atrakcyjność najlepszych obiektów.

Data dodania: 2023-06-20

Wyświetleń: 128

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Hotel położony w sercu Tatr

Hotel Zakopane z widokiem na Tatry

Okazja odwiedzenia kameralnego hotelu położonego przy najwyższych górach Polski gwarantuje wyjątkowy odpoczynek. 

Hotele w spokojnej dzielnicy Zakopanego są idealne dla par szukających prywatności oraz rodzin z dziećmi. Z przygotowanej oferty na pewno będą zadowoleni również prezesowie firm chcący zorganizować wyjazd biznesowy lub delegację.

Komfortowy hotel w samym centrum miasta przygotował nowoczesne i przestronne pokoje z pięknym widokiem. Tutaj zaznasz prawdziwego klimatu górskiej miejscowości.

Udogodnienia w obiektach

Noclegi realizowane są w czystych pokojach, urządzonych przytulnie i z klimatem. W każdym z nich zadbano o najlepszą jakość wyposażenia przy jednoczesnym zachowaniu góralskiego ducha. W ofercie znajdują się również luksusowe apartamenty, które sprzyjają lepszej atmosferze prywatności. 

Poza pokojami górski hotel słynie z wyśmienitej kuchni serwującej dania w restauracji znajdującej się w obiekcie. 

Rodziny z dziećmi mogą liczyć na atrakcje dla swoich pociech wraz z bezpieczną strefą na basenie. Podróżując całą rodziną możecie ze sobą wziąć również czworonożnego przyjaciela - obiekt jest przyjazny zwierzętom. 

Do dyspozycji gości czeka strefa SPA z bogatą ofertą wypoczynkową. Baseny, sauny oraz jacuzzi to tylko część z przyjemności jakie możesz tam doświadczyć. Na miejscu profesjonalna kadra dba o zdrowie oraz relaks dla ciała i ducha.

Na terenie obiektu znajdują się miejsca przeznaczone do aktywnego spędzania czasu: kręgielnia, siłownia, a także sale fitness. 

Cały hotel został zaprojektowany w taki sposób by tworzyć przestrzeń bezpieczną dla wszystkich przebywających. Goście mogą skorzystać z parkingu hotelowego oraz podziemnych garaży. 

Specjalne okazje

Obiekty przygotowały atrakcyjne pakiety wyjazdowe, w których tanie noclegi połączone są z najwyższej jakości usługami oraz doskonałym zaopiekowaniem ze strony obsługi. 

W przypadku organizacji wyjazdów biznesowych istnieje możliwość wynajęcia nowoczesnych sal konferencyjnych z dostępem do szybkiego internetu. Pomieszczenia dla spotkań biznesowych mogą w sobie pomieścić do 500 osób dając w ten sposób możliwość na przeprowadzenie dużych szkoleń lub kongresów. 

W przypadku większych zorganizowanych wyjazdów warto wcześniej skontaktować się z hotelem i poznać najbardziej atrakcyjne opcje rezerwacji. 

Hotel Zakopane to również pomysł na sprezentowanie idealnego prezentu. Obiekt umożliwia wykupienie vouchera na pobyt, który może zostać zrealizowany przez Twojego bliskiego w dowolnym momencie. W zależności od wyboru mogą to być same noclegi bądź pakiet w połączeniu z atrakcjami np. romantyczny pobyt dla dwojga z wyjątkową kolacją.

Wycieczka w góry i spacer do centrum Zakopanego

Noclegi w górach sprawiają, że możemy zorganizować ciekawe aktywności na świeżym powietrzu. Będzie to atrakcja dla Twoich bliskich lub współpracowników podczas wyjazdu integracyjnego. Zaczerpnij świeżego powietrza i zrelaksuj się.

Wybierając opcję w Zakopanym sprawisz, że nie zabraknie również innych rozrywek. Duża ilość kawiarni, restauracji, urokliwych knajpek oraz fast foodów sprawia, że miejsce nieprzerwanie tętni życiem. 

Hotel w samym centrum Zakopanego nie oznacza, że znajdziemy się otoczeni betonem. Miasto jest położone u podnóża gór, zewsząd otaczają je niesamowite widoki i zielone lasy. Wyjścia na główne szlaki czekają na nas z każdej strony. Ciesz się bezpośrednią bliskością natury w Tatrzańskim Parku Narodowym. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena