Problemy z akumulatorem mogą pojawić się nie tylko zimą, kiedy samochodowe baterie poddawane są największym próbom. Niekiedy awaria akumulatora w samochodzie może zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanym momencie lub w wyniku prostego błędu. Co można wówczas zrobić? Na przykład zadzwonić po pogotowie akumulatorowe Warszawa.

Data dodania: 2023-05-08

Wyświetleń: 134

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Problem z akumulatorem? Zadzwoń na pogotowie!

W teorii awaryjne uruchamianie samochodu nie jest dużym problemem. Wystarczy mieć przy sobie kable rozruchowe lub specjalny booster, który zapewni prąd rozruchowy dla twojego auta. Nie zawsze jednak mamy odpowiedni sprzęt oraz drugi samochód, do którego podłączymy kable. Na szczęście nowością na rynku usług jest pogotowie akumulatorowe.

Pogotowie akumulatorowe Warszawa - jak działa?

Kierowcy coraz częściej oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC wykupują także dodatkowe polisy, jak chociażby assistance. Wówczas zabezpieczają się na wypadek konieczności skorzystania z różnego rodzaju usług, związanych z samochodem. Skoro więc dbamy o to, żeby ktoś wymienił nam koło, naprawił drobną usterkę czy odholował nasze auto, czemu nie zadbać również o uruchomienie pojazdu? Tym właśnie zajmuje się pogotowie akumulatorowe Warszawa. Bez względu na to kiedy i gdzie przytrafi ci się awaria akumulatora, pogotowie zapewni ci akumulator zastępczy. Specjalnością firmy jest po prostu sprzedaż akumulatorów, jednak w przypadku wielu kierowców potrzebna kupna akumulatora do samochodu rodzi się dopiero w momencie awarii starego sprzętu. Pogotowie akumulatorowe zapewnia dojazd do klienta przez całą dobę we wszystkich dzielnicach Warszawy. Specjalista sprawnie wymontuje stary akumulator i zamontuje fabrycznie nowe urządzenie, które od razu ożywi pojazd. W ofercie dostępne są akumulatory do aut osobowych, ciężarowych czy dostawczych. Wystarczy wskazać model auta w zgłoszeniu i niebawem pojawi się fachowiec, a wraz z nim nowy akumulator. Wystarczy wejść na stronę https://pogotowieakumulatorowe.waw.pl/ żeby pogotowie akumulatorowe pomogło także tobie.

Dlaczego akumulatory się psują?

Pogotowie akumulatorowe to często ostatnia deska ratunku dla kierowcy. Warto jednak wiedzieć, jak uniknąć podobnych problemów z awariami akumulatorów. Przede wszystkim akumulatory jak inne części w samochodzie, ulegają zużyciu. Czasami już kilkuletni akumulator może mieć problemy z prawidłowym działaniem. Dotyczy to często osób, które na co dzień jeżdżą krótkie trasy, np. do pracy i z powrotem. Wówczas akumulator nie zdąży się odpowiednio naładować, co z kolei prowadzi do konieczności ładowania lub wymiany. Akumulatory bardzo szybko mogą wyładować się także w sytuacji, kiedy zostawimy auto z włączonymi światłami lub radiem. Wówczas bateria rozładuje się i konieczne będzie przynajmniej długie ładowanie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena