Depilacja laserowa pomogła wielu kobietom pozbyć się nadmiaru włosów z różnych części ciała. To najlepszy sposób, aby na zawsze zapomnieć o maszynce do golenia i poczuć się pewnie. 

Data dodania: 2023-04-14

Wyświetleń: 272

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Depilacja laserowa we Wrocławiu

Zabiegi można wykonać w niedawno otwartym Centrum Laserhouse we Wrocławiu, ul. Ignacego Daszyńskiego 19, +48732104689.

Jest to sieć ośrodków, które od wielu lat z wielkim powodzeniem działają w różnych miastach Ukrainy. W naszych ośrodkach pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem praktycznym. Które podczas przeprowadzania zabiegów ściśle przestrzegają międzynarodowych standardów. Sam Centrum «Laserhouse» posiada licencję, certyfikaty jakości i wiele nagród za wszystkie lata pracy.

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg usuwania włosów. Wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, które działa impulsowo na mieszek włosowy, niszczy go i zapobiega ponownemu wzrostowi włosa. Depilacja laserowa we Wrocławiu przeprowadzana jest w formie cyklu. Trzeba przychodzić na wszystkie seanse w regularnych odstępach czasu między nimi. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie najlepszych efektów. Pacjenci mogą zauważyć pierwsze widoczne zmiany już po 1-2 zabiegach.

Jak działa depilacja laserowa

Depilacja laserowa we Wrocławiu wykonywana jest przy pomocy specjalnego lasera diodowego. Jak to działa? Podstawową istotą zabiegu jest generowanie energii cieplnej, która z czasem pochłania cały ciemny pigment. Znajduje się on w łodydze włosa. Wysoka temperatura niszczy sam włos, a mieszek włosowy przestaje wchłaniać użyteczne mikroelementy i ulega całkowitemu zniszczeniu. W efekcie nie wyrastają nowe włosy. A sam nieaktywny mieszek włosowy musi być ponownie poddany zabiegowi, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Jakie urządzenia wykorzystują specjaliści w  Centrum «Laserhouse»?

Centrum depilacji laserowej i kosmetologii «Laserhouse» do wszystkich zabiegów wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt. We Wrocławiu wykorzystywany jest laser diodowy Lumenis Light Sheer ET. Posiada on najwyższą ocenę wśród podobnych urządzeń. Urządzenie ma specjalny system chłodzenia oraz szafirową optykę. Dzięki temu pacjenci nie odczuwają dyskomfortu ani pieczenia. Laser diodowy przeszedł wiele fachowych badań i otrzymał certyfikaty potwierdzające jakość i jest całkowicie bezpieczny.

Zalety i wady depilacji laserowej

Salon depilacji laserowej «Laserhouse» korzysta z certyfikowanego sprzętu. Zabieg przeprowadzany jest przez specjalistów z wyższym wykształceniem i doświadczeniem praktycznym. Jednak pacjenci przed umówieniem się na wizytę powinni zapoznać się ze wszystkimi plusami i minusami depilacji laserowej.

Zalety zabiegu:

 1. Efektywność. Depilacja laserowa wykonana w salonie usuwa do 90% włosów na stałe. Potem, raz na kilka miesięcy, trzeba będzie tylko wykonać zabiegi podtrzymujące.
 2. Uniwersalność. Na zabieg mogą zapisać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od fototypu skóry, pory roku i wieku.
 3. Szybko. Jeden seans depilacji laserowej trwa od 10 do 100 minut. Najszybciej jest depilowany obszar nad górną wargą. Najdłużej trwa depilacja całego ciała.
 4. Brak bólu. Centrum depilacji laserowej «Laser House» wykorzystuje laser diodowy. Jego działanie nie jest bolesne i nie powoduje oparzeń.
 5. Bezpieczeństwo. Wiązka lasera nie szkodzi skórze i całemu organizmowi. Oddziałuje jedynie na mieszki włosowe.

Jest naprawdę wiele pozytywnych aspektów, a wady, jeśli występują, są znikome. Ciemne, grube włosy są najskuteczniej eliminowane, ale w salonie depilacji laserowej «Laserhouse» istnieje osobna procedura «Nano depilacja», która pomaga pozbyć się jasnych, cienkich, siwych włosów.

Przeciwwskazania do laserowego usuwania włosów

Depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna, ale nie wyklucza to kilku przeciwwskazań:

 • ciąża i okres laktacji;
 • choroby onkologiczne, niezależnie od ich stadium;
 • cukrzyca (stadium dekompensacji);
 • choroby skóry.

Przed przystąpieniem do wykonywania samego zabiegu w «Laserhouse» zawsze odbywa się konsultacja ze specjalistą, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Od jakiego wieku można robić depilację laserową?

Lekarze Centrum Depilacji i Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» nie zalecają wykonania depilacji laserowej przed ukończeniem 18 roku życia. Nie ma żadnych danych o negatywnym wpływie lasera na organizm w tym wieku, ale przed dorosłością nastolatki doświadczają zmian hormonalnych, a to może negatywnie wpłynąć na wynik.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Specjaliści studia «Laserhouse» zalecają rozpocząć przygotowania do depilacji laserowej z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Czego nie wolno robić przed seansem:

 • opalać się i odwiedzać solarium;
 • brać antybiotyków, sulfonamidów, fluorochinolonów;
 • wyrywać włosów w obszarze, który ma być depilowany;
 • poddawać ten obszar działaniu produktów zawierających alkohol;
 • należy golić miejsca maszynką z 4-8 godzinnym wyprzedzeniem.

To wszystko są zalecenia, do których warto po prostu się stosować.

Czego nie można robić po wykonaniu zabiegu depilacji laserowej

Specjaliści Centrum «Laserhouse» zawsze po zabiegu informują swoich pacjentów, czego nie warto robić po usunięciu włosów.

Dwa tygodnie po zabiegu nie można przebywać w miejscach o dużej intensywności promieniowania słonecznego oraz należy zrezygnować z opalania w solarium. Skóra po depilacji jest bardzo delikatna i wrażliwa. Promienie UV mogą być przyczyną poparzeń, przebarwień i podrażnień, dlatego wskazane jest unikanie ekspozycji na słońce przez 14 dni.

Trzy dni po depilacji laserowej zabronione jest też pływanie w basenach z chlorowaną wodą oraz zabiegi pielęgnacyjne na tym obszarze z użyciem produktów na bazie alkoholu.

Rezultaty depilacji laserowej

Laserowe usuwanie włosów trzeba wykonać w formie cyklu zabiegów. Liczba seansów zależy od samych włosów i intensywności ich wypadania. Dla kobiet jest to około 4-8 seansów, a dla mężczyzn 8-10. 

Pełny cykl depilacji laserowej gwarantuje następujące rezultaty:

 • 90% wypadających włosów w obszarze działania lasera;
 • usunięcie czarnych kropek i zapalonych mieszków włosowych po goleniu;
 • gładka i miękka skóra przez wiele miesięcy.

Po pełnym cyklu włosy przestają rosnąć prawie całkowicie. Aby uniknąć w przyszłości tego problemu, należy kilka razy w roku ponownie udać się na wizytę kontrolną. W ten sposób rezultat zostaje utrzymany na stałe.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena