Delabie to francuski producent armatury łazienkowej, którego historia sięga już 1863 roku, choć pod obecną nazwą marka działa od 1928 roku. Na polskim rynku firma ta działa już od ponad 13 lat i z każdym rokiem budzi coraz większe zainteresowanie wśród przedsiębiorców zajmujących się remontami budynków użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie połączone z najnowszą technologią i dbałością o szczegóły sprawia, że jest to marka znana i doceniana nie tylko w Europie, ale i na całym świecie

Data dodania: 2022-09-23

Wyświetleń: 284

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Delabie – francuski producent armatury łazienkowej przeznaczonej do obsługi budynków użyteczności publicznej

W ciągu ostatnich kilku dekad marka Delabie wykonała kilka ważnych przyjęć rynkowych. W 1996 roku zarząd firmy podjął decyzję o nabyciu firmy Bine, która uznawana jest za wynalazcę armatury czasowej w 1881 roku. Dekadę później pod skrzydła przedsiębiorstwa znalazła się marka Chavonnet – lider w produkcji armatury szpitalnej, a w 2007 roku Delabie przyjęło firmę Douglas, lidera na angielskim rynku sanitarnym w sektorze użyteczności publicznej. Oferta marki to urządzenia najwyższej jakości, które świetnie sprawdzą się w każdej aranżacji.

W asortymencie tego francuskiego producenta znajduje się armatura sanitarna przeznaczona do obsługi budynków użyteczność publicznej, m.in. umywalki, natryski, pisuary, sedesy, brodziki natryskowe, a nawet armatura specjalistyczna czy obiekty wandaloodporne. To jednak niecały katalog produktów marki Delabie. Baterie czasowe, WC, brodziki i wanny chętnie wykorzystywane są przez projektantów wnętrz także tam, gdzie sprzęt musi spełniać specjalne, wyśrubowane normy. Grupa Delabie to europejski lider w dziedzinie armatury i urządzeń sanitarnych, który stale poszerza swoją ofertę. W asortymencie marki znajdziemy armaturę do zakładów opieki zdrowotnej, akcesoria dla zapewnienia higieny, a także urządzenia specjalistyczne i te, wykonane ze stali nierdzewnej.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę zajmującą się pracami wykończeniowymi, serwis hydrauliczny czy może jesteś częścią konsorcjum odpowiedzialnego za realizację zamówień publicznych – w sklepie internetowym mateomarket.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz dostosować łazienkę do wymagań określonych w przetargu lub też stworzyć przestrzeń sanitarną, która dobrze sprawdzi się w biurze, szkole, urzędzie lub innej instytucji publicznej. Co ważne, marka zapewnia dostęp do wszystkich ulotek instalacyjnych i instrukcji, a także oferuje szereg części zamiennych potrzebnych do konserwacji i obsługi armatury Delabie. Ze względu na łatwość serwisowania tego sprzętu, marka ta wybierana jest nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również ekologicznych.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena