Jazda na motocyklu, szczególnie maszynie o ogromnej mocy i przyspieszeniu, wciąga bez reszty, bo tę adrenalinę i radość ciężko zastąpić inną aktywnością. Pamiętajmy jednak, że bywa ona też niebezpieczna i może skończyć się poważnym wypadkiem, dlatego też trzeba się odpowiednio zabezpieczyć. Absolutną podstawą jest kask. Dlaczego warto postawić na markę Shoei?

Data dodania: 2022-05-01

Wyświetleń: 181

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Japońska marka Shoei wierna tradycji i dopracowaniu kasków motocyklowych

Shoei - gdy tradycja spotyka się z nowoczesnością

Marka Shoei nigdy nie spoczywa na laurach, niezmiennie i od lat ulepszając swoje kaski. W efekcie dostępne są coraz bardziej innowacyjne projekty, zapewniając pełną ochronę dla motocyklistów. Nieprzypadkowo standard, jaki oferuje, stał się wyznacznikiem dla całej branży. Shoei dyktuje warunki gry i wynosi produkcję kasków na wyższy poziom. Marka jest wierna tradycji, łączy kunszt rzemieślniczy z najnowocześniejszą technologią!

Kaski Shoei - co sprawia, że są najlepsze?

Kaski Shoei wyróżniają się pod wieloma względami na tle innych, zwłaszcza pod kątem zaawansowanej technologii budowy. Stale udoskonalana wspaniale spełnia swoją funkcję, dzięki czemu kask jest nie tylko wygodny, ale i zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Zwraca uwagę jego wyjątkowa aerodynamiczność, rewolucyjne systemy wentylacyjne czy ekskluzywne wkładki 3D. Każdy kask marki Shoei przechodzi przez szereg rygorystycznych testów, dzięki czemu producent ma pewność, że to, co trafia do sprzedaży, jest absolutnie najwyższej jakości, wolne od wad.

Kaski Shoei są tak komfortowe w noszeniu, że jadąc na motorze, możesz zapomnieć, że masz go na głowie! I to nawet przy ekstremalnych prędkościach. To dlatego, że wyściółka przylega ciasno do głowy, bez żadnego odczucia dyskomfortu czy innych nieprzyjemnych stanów. Co równie ważne, budowa kasku zapobiega hałasowi.

Kaski Shoei = prawdziwa przyjemność z jazdy i maksimum bezpieczeństwa

Podsumujmy, dlaczego warto zainwestować w kaski Shoei. Po pierwsze, są wykonane z najlepszych materiałów, tzw. multikompozytów, które zapewniają wysoką elastyczność i odporność na uderzenia. Są więc nie tylko komfortowe, ale i gwarantują maksimum bezpieczeństwa. To kaski dla każdego, bo nie ma żadnego problemu, żeby idealnie dopasować je do głowy. Shoei oferuje kaski w szerokiej rozmiarówce - sprawdź kaski motocyklowe 4ride.pl, by się o tym przekonać.

Kaski Shoei cechuje innowacyjność, czego przykładem zintegrowany w skorupie spojler, który został tak zaprojektowany, by zmieniać kierunek przepływu powietrza dla skutecznego odciążenia karku. Są lekkie i aerodynamiczne, więc nawet pod długiej jeździe szyja i kark nie są tak obciążone, jak pewnie by były, gdybyśmy korzystali z modelu konkurencyjnych firm. A przy tym wszystkim kaski oczywiście spełniają wymogi międzynarodowych norm.

Kaski Shoei - gdzie najlepiej je kupić?

Bogata oferta kasków Shoei może początkowo przytłoczyć, jeśli nie mamy dużego doświadczenia w tej materii. Najlepiej skorzystać z pomocy oficjalnego dystrybutora, który nie tylko pomoże w wyborze, ale i zyskamy pewność, że kaski są oryginalne. Na pewno trzeba uważać na zbyt dobre okazje kupna, bo to najczęściej podróbki. A przecież kask powinien być opracowany do perfekcji, zapewniając bezpieczeństwo. Korzystanie z niepewnych źródeł przy zakupie na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem. Żeby znaleźć kask idealny, najlepiej przeglądnąć ofertę bestsellerów, czyli takich modeli jak Shoei NXR, Shoei Neotec, czy Shoei GT-Air. Znajdujemy je w najlepszych salonach. Ekskluzywne kaski Shoei dostęone w sklepie internetowym 4ride.pl, a także w salonach: Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Łódź.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena