Każde pokolenie ma swoje ulubione kreskówki, bajki i animacje. Dla dzisiejszych kilkulatków zdecydowanym faworytem jest Ryder i reszta Psiego Patrolu. I nie ma niczego dziwnego również w tym, że postaci z animacji trafiają masowo na torby, zabawki, czy pościel.

Data dodania: 2021-12-06

Wyświetleń: 375

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Blisko ulubionych bohaterów – nawet w czasie snu

Pościel z Psim Patrolem? Dlaczego nie!

Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Jako dorośli podsuwamy im tylko pomysły, przedmioty, zabawki i pewien „przepis” na bohatera. Cała magia odbywa się w głowie dziecka, a tam szalone koncepcje tworzą się cały czas. I od naprawdę bardzo dawna pościele z ulubionymi bohaterami są tym, co dzieciakom sprawia olbrzymią radość. Zgoda – pościel Psi Patrol nie ma wszystkich walorów odcinka w telewizji. Tu bohaterów w ruch może wprawić tylko wyobraźnia i ona też musi podpowiedzieć fabułę, ale czy to źle? Dla najmłodszych nie stanowi to najmniejszego problemu. Postaci z Psiego Patrolu zapewniają rozrywkę przed snem i komfort w czasie snu.

Kieruj się jakością – sami bohaterowie to za mało

Oczywiście wybór pościeli dla dziecka nie może sprawdzać się jedynie do znalezienia takiej z motywem z Psiego Patrolu. To, co najważniejsze z punktu widzenia rodzica, to oczywiście jakość. Warto więc na początek wybrać dobrego producenta i dystrybutora. Masa świetnej jakości pościeli dla dzieci jest dostępna na stronie https://posciel-szpulka.pl/. Warto tam zajrzeć, nawet jeśli Psi Patrol nie jest pierwszym typem Twojego dziecka.

Pościel dla dziecka musi być miła w dotyku – to sprawia, że najczęściej do wyboru zostaje bawełna i ewentualnie bawełna z pewną domieszką włókien syntetycznych. Są też pewne wyjątki od tej reguły – akrylowy polar na zimę może nie być złym wyborem, choć na pewno dość niestandardowym. Jednocześnie musi być ciepła i oddychająca, a to wymaga nie tylko odpowiedniego materiału, ale także wyboru niezłej techniki nanoszenia wzoru.

Od strony technicznej uszycie pościeli dla dzieci (zresztą dobrej jakościowo pościeli dla dorosłych również) jest sporym wyzwaniem, dlatego jeśli myślisz, że uda się kupić komplet za trzydzieści złotych, to jesteś w błędzie.

Czy pościel to dobry prezent?

Pościel dla dziecka to zdecydowanie bardzo praktyczny prezent, ale czy można o niej w ogóle myśleć w takiej kategorii? Z punktu widzenia dziecka przecież kwestia praktyczności prezentu jest, delikatnie mówiąc, drugorzędna. To sprawia, że często – będąc dziadkiem, chrzestnym czy po nawet dalszą „ciocią”, możesz mieć wątpliwości co do tego, czy to dobry pomysł. Jasne – rodzice dziecka chętnie podpowiedzią, ale zawsze zostanie jakiś znak zapytania.

Spójrz na to jednak z drugiej strony: Psi Patrol to animacja, która może nie bije rekordów popularności, ale z pewnością się do nich zbliża, i to zarówno wśród chłopców, jak i wśród dziewczynek. I żaden z młodych fanów Chase’a, Ridera i reszty bohaterów nie będzie oceniał pościeli okiem dorosłego. To, co liczy się dla dzieciaka, to otoczenie przez ulubionych bohaterów.

Jeśli chcesz mieć pewność, że prezent się spodoba, musisz po prostu zadać kilka dodatkowych pytań. Na przykład o ulubiony kolor, bo pościel z Psim Patrolem jest dostępna w różowych i niebieskich wariantach (a i innych kolorów nie brakuje). Nie na każdej też zmieszczą się wszyscy bohaterowie animacji, więc zawsze można wybrać taki komplet, na którym znajdą się postaci najbliższe dziecięcemu serduszku.

Jeśli wybierzesz dobrze, prezent zostanie z dzieckiem na długo

Dziecięca pościel raczej często trafia do pralki. Dlatego przed zakupem sprawdź, czy dany produkt pochodzi od sprawdzonego dostawcy. Nie ma przecież niczego gorszego niż utrata twarzy, nawet jeśli to postać na poszwie ma tę twarz stracić po kontakcie z proszkiem do prania. Gramatura pościeli nie musi być duża – ważniejsza jest doskonała jakość tkaniny, wyrazisty, intensywny kolor motywu i bezpieczne zapięcie poszwy na kołdrę i poduszkę. Nawet dobra jakościowo pościel nie musi kosztować kroci – jeśli wybierzesz dobre, to Psi Patrol jeszcze długo będzie mógł pilnować dziecka we śnie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena