Zgodnie z raportem, przygotowanym przez Federację Konsumentów oraz Fundację Rozwoju Rynku Finansowego, co czwarty pożyczkobiorca przywiązuje wagę do jak najkrótszego czasu oczekiwania na transfer gotówki. Jaka pożyczka powinna spełnić ich oczekiwania?

Data dodania: 2020-03-26

Wyświetleń: 664

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pożyczka w 5 minut to już coś więcej niż slogan reklamowy

Pożyczka w 5 minut właśnie stała się faktem

Szeroko zakrojona cyfryzacja sprawiła, że ponad 84% Polaków posiada stały dostęp do internetu. Związane z tym korzyści nie ominęły nieustannie rozwijającego się sektora pożyczek pozabankowych. 

Polacy przestali być zależni od ofert firm, znajdujących się w ich najbliższej okolicy. Za pomocą paru kliknięć mogli oni porównać propozycje finansowe przedsiębiorstw z całej Polski. Konkurencja pomiędzy poszczególnymi firmami przeszła z poziomu lokalnego na krajowy. Aby zachęcić potencjalnych pożyczkobiorców do swoich usług, firmy te musiały dostosować swoje działania do nowej specyfiki rynku.

Gdy komputer zastępuje człowieka

Cyfryzacja procesów pożyczkowych przyniosła całą gamę pozytywnych zmian. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim znaczne wyeliminowanie ryzyka błędu ludzkiego. Pracownik firmy przestał odpowiadać za wyliczanie dokładnych kosztów pożyczki, pilnowanie terminowej spłaty czy ułożenie samej treści umowy.

Oczywiście, technologie informacyjne i bankowość idą ze sobą w parze od wielu lat. Jednakże, dopiero powszechny dostęp do internetu sprawił, że z płynących z nich możliwości mógł skorzystać każdy pożyczkobiorca. Pożyczki przez internet zapewniły:

  • błyskawiczną informację na temat całkowitych kosztów pożyczki
  • możliwość zgłoszenia wniosku z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie
  • przejrzyste procedury udzielenia finansowania.

Co należy uczynić w sytuacji, w której specjalista odmówił nam udzielenia pożyczki? Czy oznacza to, że droga do dodatkowej gotówki została przed nami zamknięta? Nic bardziej mylnego. W przypadku, w którym wniosek elektroniczny nie zostanie pozytywnie rozpatrzony, zawsze możesz skorzystać z bezpośredniego połączenia z konsultantem.

Pożyczka w 5 minut przez czat odmieni świat finansów

  Źródło: TaktoEasy.pl

W świetle przytoczonych powyżej przykładów łatwo dojść do wniosku, że idealna pożyczka powinna łączyć ze sobą dwa kluczowe aspekty: szybkość usługi internetowej oraz możliwość analizy pożyczki ze specjalistą finansowym. Pożyczka w 5 minut za pośrednictwem czatu kładzie nacisk na oba elementy.

Pożyczkobiorca samodzielnie deklaruje interesującą go kwotę i liczbę rat, a wbudowany kalkulator poinformuje go o wysokości poszczególnych opłat składowych. Gdy internauta zatwierdzi wszystkie parametry pożyczki, do akcji wkracza specjalista finansowy, który weryfikuje tożsamość i kondycję finansową pożyczkobiorcy. Zaledwie kilka minut rozmowy na czacie wystarczy, aby pieniądze trafiły na wskazane przez wnioskodawcę konto.

Szybka pożyczka w 5 minut? Tylko w TAKTO Easy

Firma TAKTO Easy to pionier na rynku pozabankowego sektora finansowego. Zapewnia on nowoczesną pożyczkę o wysokości nawet 25 tys. złotych, których spłatę można podzielić na maksymalnie 36 rat, które nie będą stanowić nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami TAKTO Easy i przekonaj się, że pożyczka w 5 minut jest już dostępna dla każdego. 

Złóż wniosek jeszcze dziś i przekonaj się, że szybka pożyczka online może zostać udzielona szybko i na prostych zasadach. Znajdziesz nas na naszej stronie: www.TaktoEasy.pl

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena