Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdej młodej pary. Aby dzień ten był piękny i niezapomniany, oprócz zaplanowania uroczystości, trzeba pamiętać też o logistyce. Dlatego jedną z ważniejszych spraw organizacyjnych jest zapewnienie gościom transportu na ślub i wesele.

Data dodania: 2020-02-26

Wyświetleń: 252

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wynajem busa na ślub - czy warto?

Transport gości weselnych to niezwykle ważna kwestia, której nie warto odkładać na sam koniec przygotowań. Należy wsiąść pod uwagę zarówno wygodę gości, jak i możliwości finansowe państwa młodych.

Jaki zatem rodzaj środka transportu wybrać? Czy zadecydować się na wynajem autokaru, czy busa na wesele? A może ktoś z rodziny lub znajomych zajmie się transportem gości na uroczystość weselną? Ta ostania możliwość sprawdza się, tylko w sytuacji, jeśli znajomy nie zamierza bawić się na weselu, a ponadto posiada duży 8-osobowy samochód-bus. Jeśli poprosimy kogoś o taką przysługę, automatycznie pozbawiamy go możliwości wznoszenia toastów i wykluczamy go z zabawy.

Kierowca musi być dyspozycyjny, dowieźć gości do kościoła czy urzędu stanu cywilnego, a następnie do miejsca, gdzie odbywa się uroczystość weselna. Następnie musi ich rozwieźć do domów lub hotelu gdzie się zatrzymali.

Ilu gościom trzeba zapewnić transport na ślub, a potem na wesele?

To podstawowe pytanie, które musimy sobie zadać. Warto mieć wydrukowaną oddzielną listę gości z tytułem „Dojazd”. Pod każdym nazwiskiem zostawmy 2-3 linijki odstępu na notatki. Część listy – z najbliższą rodziną – szybko uzupełnimy. Przy dalszej rodzinie – zwłaszcza tej, która mieszka w innych rejonach Polski – zapisujmy, czy przyjedzie samochodem, czy innym środkiem transportu. A jeśli samochodem, czy będzie z niego korzystać na miejscu, czy też należy zapewnić im transport. Najwygodniej jest o to zapytać w momencie, potwierdzania obecności na uroczystości weselnej. Gdy mamy już skompletowaną listę, wtedy można zastanowić się nad najodpowiedniejszą opcją np. wynajem busa.

Bus najlepiej sprawdzi się przy odwożeniu gości po weselu.

O ile wszyscy w miarę jednocześnie powinni pojawić się na ślubie, później na weselu, wygodny powrót oznacza kilka godzin pracy kierowcy. Goście o różnych porach będą chcieli zakończyć zabawę. Nie poczują się komfortowo, jeśli zapowiemy, że jedyny możliwytransport jest o wskazanej godzinie, np. o północy a następny o godzinie 2 godziny później. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie 8-osobowego busa, który o określonych godzinach będzie rozwoził gości, np. co 30-40 minut. Wówczas każdy zadecyduje, do której godziny będzie się bawił na weselu.

Wynajem transportu na wesele - co należy wsiąść pod uwagę?

Decydując się na wynajem transportu na ślub, trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy - nie tylko cenę. Samochody osobowe są małe, nie pomieszczą większej liczby osób.

Bazując na doświadczeniu wypożyczalni Wynajem busów Vitorent jeśli kierowca będzie przewozić więcej osób, niż jest wskazane w dowodzie rejestracyjnym, naraża się nie tylko na wysoki mandat i punkty karne, ale także utratę prawa jazdy. Policja jest pod tym względem bezlitosna, bo takie łamanie przepisów bezpośrednio godzi w bezpieczeństwo pasażerów. Nie liczmy więc na to, że te kilka osób więcej jakoś się zmieści.

Idealnym rozwiązaniem jest wynajem busa na wesele.

Krótkoterminowy wynajem busa z wypożyczalni jest opcją bardzo wygodną. Wynajmujący pojazd wraz z profesjonalnym kierowcą mamy gwarancję, że będzie prowadzony przez doświadczonego, odznaczającego się wysoką kulturą osobistą kierowcę. Ponadto przyjedzie o wskazanej porze, będzie w idealnym stanie, w pełni sprawny technicznie.

Wynajęcie busa pozwoli gości dotrzeć na ślub i wesele w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż ma to miejsce w przypadku samochodu osobowego.

Luksusowy Bus Mercedes Vito dla gości weselnych.

Państwo młodzi chcą, by ślub i wesele zapadły w pamięć nie tylko im, ale także wszystkim gościom. Aby była to wyjątkowa, świetnie zorganizowana i wręcz luksusowa uroczystość. Komfortowy i eleganckie Bus Mercedes Vito jest niezwykle wygodnym i przestrzennym pojazdem, idealnym wyborem jako środek transportu dla gości weselnych.

Wynajmując Busa Mercedesa Vito mamy gwarancję, że zapewniamy gościom bezpieczeństwo, komfort i niezwykłą wygodę podróżowania. Planując ślub i wesele liczą się wszystkie detale, również wynajem transportu dla gości weselnych. Przecież chcemy, aby wszyscy zaproszeni goście wyszli z imprezy z niezapomnianymi i pozytywnymi przeżyciami oraz zapamiętali to wydarzenie na długo.

Licencja: Copyright - zastrzeżona