Kupując nowe rzeczy do garderoby dziecka, niezwykle ważne jest, aby kupić odzież dobrej jakości i pasującą do jego stylu. Bezpieczeństwo i wygoda to główne wymagania, jakie musi spełniać odzież dziecięca. Wszyscy troskliwi rodzice wiedzą, że ubieranie dziecka to skomplikowany i dość drogi proces, ponieważ dzieci szybko rosną i konieczne jest aktualizowanie garderoby.

Data dodania: 2020-02-11

Wyświetleń: 1028

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

5 sklepów odzieżowych dla dzieci, które lubią mamy

Poniżej wymieniliśmy najbardziej atrakcyjne sklepy odzieżowe dla dzieci, gdzie można kupić prawie wszystko: 

1.KiK

Sieć sklepów KiK słynie nie tylko z szerokiej gamy produktów, ale także z bardzo przystępnych cen. Oczywiście, żeby oszczędzić na odzieży więcej, sprawdź zniżki w sklepie KIK na stronie internetowej www.rabato.com/pl/kik.

Pierwszy sklep KiK został otwarty w Niemczech w Dusseldorfie w 1994 roku przez jego założyciela, Stefana Heiniga. Od pierwszych dni działalności główną zasadą obiektu handlowego było oferowanie klientom wyrobów tekstylnych po obniżonych cenach. To podejście zostało szybko ocenione, a sieć zaczęła szybko rozwijać się i nabierać popularność nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie. KiK to akronim od „Kunde ist König” (klient jest królem). I od pierwszego dnia istnienia odzwierciedla jego nazwę.

 

2. Toby Tiger

Toby Tiger jest liderem w kolorowej, etycznej i ekologicznej odzieży dziecięcej, odkąd została założona w 1998 roku przez najlepiej sprzedającą się autorkę i projektantkę Zoë Mellor.

Filozofia Toby Tiger polega na tym, aby dzieci były ubrane jak dzieci, w „kolorowych, natychmiast rozpoznawalnych nadrukach i motywach. Odzież jest stworzona, aby służyć długo i być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Toby Tiger promuje stosowanie bawełny organicznej i wierzy w dobrą jakość. Firma jest dumna z tego, że cała ich oferta jersey jest wykonana z najdelikatniejszej bawełny organicznej i jest certyfikowana przez GOTS i The Soil Association.

 

3. MOLO

Podróż Molo zaczęła się z ciekawości i dążenia do zmiany istniejącego świata mody dziecięcej, która w 2003 roku była mniej  żywa i kolorowa.  Od momentu powstania Molo postrzega swoją rolę jako marki, która zapewnia „ulubione” szafy każdego dziecka.

Projekt Molo karmi dziecięcą wyobraźnię intensywnymi kolorami, zabawnymi nadrukami, ekscytującymi kształtami i odważnymi kombinacjami. Ze względu na filozofię Molo odbitki uważane są za takie, które mogą pomóc nadać charakter nawet najmniejszym osobowościom. Odcisk jest czymś, z czym każde dziecko może się odnosić i może łatwo się zakochać. Właśnie dlatego odbitki są tak ważne dla kolekcji Molo.

4. Zara Kids

Zara Kids to marka odzieżowa, która dla wielu rodziców jest kwintesencją stylu i elegancji. Cechuje ją dobre wykonanie, minimalizm, dobór wysokiej jakości materiałów. Zara Kids ma do  zaoferowania sukienki, swetry, spodnie, marynarki, kurtki, płaszczyki – zazwyczaj w niebanalnym, eleganckim wydaniu. W ofercie producenta również znajdują się buty – do rozmiaru 38, czyli mogą pasować dla niektórych dorosłych.

W Zara Kids ubierzemy niemowlę, kilkulatka i starsze dziecko. Co ciekawe, że wiele ubrań otrzymamy w wersji dziecięcej i niemal takie same jak dla dorosłych. Dział męski/damski z działem dziecięcym, wbrew pozorom, mają naprawdę wiele wspólnego.

5. Ubranka H&M

Ubranka H&M cenione są przez rodziców za wysoką jakość i to, że rosną wraz z dzieckiem (często nadają się do dłuższego noszenia niż alternatywna odzież w podobnym rozmiarze w innym sklepie). Zazwyczaj są na tyle dobrej jakości, że mogą być przekazywane od rodziny do rodziny.  W H&M ubierzemy małego eleganta i małą modnisię. Ubrania tworzone są na wzór dorosłych odpowiedników. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena