Numer na kartę czy na abonament? – przed takim dylematem staje każdy rodzic, który kupił dziecku pierwszy telefon. Podpowiadamy, które rozwiązanie sprawdzi się lepiej.

Data dodania: 2020-01-08

Wyświetleń: 384

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Telefon dla dziecka ‒ abonament czy oferta na kartę? Co wybrać?

Telefon na kartę czy abonament?

Abonament to bez wątpienia wygodne rozwiązanie, jednak w przypadku telefonu dla dziecka warto rozważyć wybór oferty na kartę. Dlaczego? Po pierwsze, jako rodzic będziesz miał pełną kontrolę nad tym, ile pieniędzy tygodniowo czy miesięczne wydaje Twoje dziecko. Po drugie, korzystając z oferty na kartę, młody użytkownik może nauczyć się, jak rozsądnie dysponować środkami. Będzie to dla niego cenna lekcja oszczędzania!

Z myślą o najmłodszych klientach i ich rodzicach Orange przygotowało specjalny starter – „Starter dla Twojego dziecka”. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło korzystać z telefonu i internetu w bezpieczny sposób. Jak to działa? W chwili aktywowania karty SIM na telefonie Twojego dziecka uruchomione zostaną trzy usługi:

1) Filtrowanie treści dla dorosłych – blokada rodzicielska skutecznie ochroni Twoje dziecko przed treściami, na które może natknąć się, przeglądając internet. Filtr wykrywa i automatycznie blokuje strony zawierające materiały drastyczne, treści o charakterze pornograficznym itp.

2) Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem – usługa wykrywa i udaremnia próby zainfekowania telefonu za pomocą szkodliwego oprogramowania

3) Blokada połączeń z numerami specjalnymi – blokada nie pozwoli Twojemu dziecku na wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMS-ów na numery specjalne. Z numerów tego typu korzystają m.in. organizatorzy konkursów, a cena połączenia z takim numerem może wynosić nawet kilkanaście złotych za minutę.

Telefon na kartę – finanse pod kontrolą

W Orange na kartę rodzice mogą kontrolować stan konta dziecka. Jest to możliwe dzięki usłudze „Bezpieczne konto”. Gdy wartość środków zgromadzonych na koncie Twojego dziecka spadnie poniżej kwoty 5 zł, otrzymasz informacyjnego SMS. W Orange na kartę konto możesz doładować w każdej chwili, za pośrednictwem platformy on-line Orange Doładowania. Serwis obsługuje płatności przelewem, kartą i BLIK-iem, a cała operacja trwa nie dłużej niż kilka minut.

Więcej informacji o tym, jak wybrać telefon dla dziecka znajdziesz na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/niedrogi-telefon-dla-dziecka/.

Artykuł Sponsorowany. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena