Bycie pozytywnym jest bardzo ważne. Ludzie lubią pozytywne osoby, które podnoszą im poziom energii i poprawiają im humor. Chcesz być pozytywnym człowiekiem, to unikaj toksycznych ludzi. Bycie pozytywnym wiąże się, z twoim stanem umysłu. Musisz blokować negatywne myśli. Neutralizuj je. Niech nie mają...

Data dodania: 2007-09-29

Wyświetleń: 4851

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bycie pozytywnym jest bardzo ważne. Ludzie lubią pozytywne osoby, które podnoszą im poziom energii i poprawiają im humor. Chcesz być pozytywnym człowiekiem, to unikaj toksycznych ludzi. Bycie pozytywnym wiąże się, z twoim stanem umysłu. Musisz blokować negatywne myśli. Neutralizuj je. Niech nie mają na Ciebie wpływu. Nie bądź zazdrosny. Gdy twój sąsiad ma dużo pieniędzy to życz mu jak najlepiej. Twoja podświadomość nie może kojarzyć pieniędzy, ze złem. Jeśli to zrobi, Ty nigdy nie dostaniesz pieniędzy. Nawet jak będziesz je miał szybko się ich pozbędziesz. Polecam Ci książkę "Bogaty albo biedny".

Bycie pozytywnym to również bycie człowiekiem uśmiechniętym i myślącym pozytywnie. Unikaj stresujących sytuacji. Nawet jak się wydarzą śmiej się z tego. Dobrze jest również uprawiać sporty, które rozładowują np. bieganie. Jeśli będziesz szczęśliwy, ludzie będą chcieli przebywać w twojej obecności.

Jeśli uważasz, że Polska to bagno. Przestań oglądać telewizję. Ostatnio słyszałem taką pozytywną piosenkę "W Polsce da się żyć, więc nie jest źle". Pozytywne myślenie ma ogromny wymiar na twoje relacje z kobietami i twoje życie. Jeśli będziesz myślał pozytywnie to cały wszechświat pomoże Ci osiągnąć sukces.

Będąc pozytywnym człowiekiem, który przekazuje dobre i ciepłe wibracje, zrobi z Ciebie szybko lidera. Kim jest lider? Negatywnym i despotycznym człowiekiem? Czy raczej pewnym siebie, pozytywnym człowiekiem, który motywuje innych do pracy i ustala zasady ? Ludzie wolą słuchać pozytywnych osób, które potrafią dotrzeć do nich i dać im kopa emocjonalnego. Z takimi ludźmi się lepiej pracuje i żyje.

Pamiętaj również, aby unikać toksycznych ludzi, którzy zamiast motywować Cię do sukcesu, ciągnąć Cię w dół. Jeśli wychodzisz, ze znajomymi do clubu, zabierz wyłącznie osoby pozytywne, które mają podobny cel co Ty. Syndrom zazdrości twoich znajomych może skutecznie uniemożliwić Ci podryw. Ludzie nie lubią zmian, ewentualnie je zaakceptują. Jeśli będziesz chciał się zmienić z zdesperowanego faceta, w mężczyznę który będzie miał setki kobiet, twoi znajomi zaczną mówić Ci "nie masz szans, co ty robisz, przepraszamy dziewczyny za niego, on za dużo wypił itd". Unikaj takich osób!!. Wybierz raczej osoby, które mają taki cel jak Ty.

Znajdziesz ich na forum o uwodzeniu kobiet . Wybierzesz się z nimi to zamiast Cię pociągnąć w dół powiedzą raczej "Hej stary, tam masz piękne kobiety, idziemy : raz, dwa, trzy...i "Cześć dziewczyny..." :). Będziesz z nimi przebywał staniesz się szczęśliwy i nauczysz się więcej niż od ludzi zdesperowanych, którzy nigdy się nie zmienią. Nigdy nie każ innym się zmienić jeśli tego sami nie chcą. Widziałem już wielu ludzi, ze społeczności, którzy chcieli się zmienić. Na chęciach się skończyło. Teraz przynajmniej znają zasady i mnie nie ściągają w dół. Chodź sami nic nie robią. Im więcej uwodzicieli tym świat będzie bardziej pozytywny, a ludzie nie zablokują Cię w drodze po sukces.
Licencja: Creative Commons
1 Ocena