0 głosów

Modne ostatnio, bardzo proste, wręcz ascetyczne wnętrza promowane przez media i stylistów od aranżacji wnętrz wyglądają pięknie, czysto, nieskazitelnie, panuje w nich sterylny porządek. Jednak nie każdemu takie wnętrza odpowiadają. Część z nas woli otaczać się przedmiotami ciepłymi, przytulnymi, del...

Modne ostatnio, bardzo proste, wręcz ascetyczne wnętrza promowane przez media i stylistów od aranżacji wnętrz wyglądają pięknie, czysto, nieskazitelnie, panuje w nich sterylny porządek. Jednak nie każdemu takie wnętrza odpowiadają. Część z nas woli otaczać się przedmiotami ciepłymi, przytulnymi, delikatnymi w dotyku.

Jednym z rozwiązań jest wzbogacenie sypialnianych łóżek i salonowych kanap i narożników poduszkami dekoracyjnymi. Poduszki dekoracyjne bardzo rzadko występują w sklepach. Lepszym rozwiązaniem będą poszewki dekoracyjne i poszewki ozdobne. Dzięki poszewkom dekoracyjnym nie trzeba wymieniać poduszek. Zmienia się tylko poszewki i można w każdej chwili zmienić charakter i wystrój wnętrz, w zależności od potrzeb.

Najpiękniejsze kompozycje z poduszek dekoracyjnych powstają, gdy tych poduszek jest kilka, nawet bardzo dużo, w szczególności kiedy są idealnie dopasowane do narzuty.
Licencja: Creative Commons