Widząc w telewizji różne uroczystości z udziałem gwiazd lub oglądając zdjęcia z imprez, na których bywają sławni ludzie łatwo zauważyć jak obnoszą się oni ze swoim bogactwem. Dla kogoś kto jest określany mianem celebryty najważniejsze jest to żeby zwrócić uwagę fotografów.

Data dodania: 2010-07-28

Wyświetleń: 1724

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gwiazdy nie mogą przyjść na przyjęcie lub inną uroczystość, na którą zostały zaproszone, mając na sobie bawełniany t-shirt z hipermarketu, buty z bazaru i spodnie z taniej odzieży. Nawet jeżeli mają na sobie t-shirt to ma on zwykle jakiś ciekawy nadruk i pochodzi z modnego butiku, w którym kosztuje kilkaset złotych. Tak jest także z pozostałymi częściami garderoby. Jeżeli sławna osoba ma na sobie zniszczone trampki to możemy być pewni, że nie są one znoszone tylko specjalnie ktoś je poszarpał, żeby wyglądały modnie. Sławni ludzie przyzwyczaili się już do tego, że wszystko co na sobie mają może zostać poddane wnikliwej analizie: torebka, pasek, zegarek, czapka, okulary itp. Itd.

Dlatego właśnie każdy, kto lubi pokazywać się na wydarzeniach, o których mówi się później w prasie plotkarskiej dba o każdy szczegół swojego wyglądu i zachowania. Dla brukowców ważne jest nie tylko to jak kto się ubiera, ale także to jakim autem przyjeżdża, z kim, jakie napoje zamawia, z kim rozmawia. Życie osoby na świeczniku tylko z daleka może się wydawać przyjemne i pozbawione problemów. Tak naprawdę takie osoby tylko sprawiają wrażenie rozluźnionych i rozrywkowych. Wiedząc, że wszystko co robią jest oceniane i obserwowane muszą na każdym kroku uważać, żeby nie dostać się pod pręgierz krytyki i plotek z tak błahego powodu, jak źle dobrany zegarek do reszty stroju lub tego, że rozmawiali z niewłaściwą osobą. Można powiedzieć, że dla tych osób bycie sławnym to jest praca sama w sobie. Tak jak osoba pracująca w biurze musi się odpowiednio do pracy ubierać, odpowiednio zachowywać i dbać o swój wizerunek, tak samo jest w przypadku tak zwanych cele brytów. Zmieniają się tylko ceny i wygląd ubrań, a zasady pozostają takie same.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena