Kapsuły kosmetyczne SPA - nie brak im zalet  - nadal zdobywają rzesze fanów i co najistotniejsze stałych użytkowników.
Co wyróżnia je spośród innych produktów Wyposażenia SPA.

Data dodania: 2009-10-13

Wyświetleń: 2110

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kapsuły kosmetyczne SPA na naszym rynku goszczą juz od dłuższego czasu, wciąż ciesząc się dużym zaiteresowaniem zarówno inwestorów jak i klientów docelowych. Zakładając, że Ci ostatni wiedzą czego wymagać od urzadzeń tego typu to inwestorzy mają nie lada orzech do zgryzienia przy zakupie odpowiedniego sprzętu. Najczęstrzym pytaniem jakie zadają nam inwestorzy to prośba o wskazanie właściwej kapsuły spa. Paradoksalnie odpowiedź otrzymujemy dopiero po zakupie kapsuły kosmetycznej i zabraniu swojej grupy klientów, ale na ten fakt składa się wiele dodatkowych czynników na promocji zaczynając. Naszym zadaniem jako planisty dziedziny Wyposażenia SPA jest wcześniejsze określenie potrzeb klienta i ograniczenie ryzyka.

Co zrobić, aby nasz strzał w 10 nie był strzałem w płot ?

Otóż przy zakupie kapsuły kosmetycznej cena jest ostatnim elementem kryterium. Drogie urządzenie do niewielkiego gabinetu kosmetycznego jest zupełnie niepotrzebne - oczywiście najłatwiej wydać pieniądze ale co później z ich zwrotem. Duży Day SPA lub hotelowy ośrodek odnowy biologicznej nie może natomiast pozwolić sobie na produkt z ograniczonymi możliwościami. Zawsze należy wybrać takie urządzenie, aby jego charakter zabiegowy był odpowiedni dla charakteru obiektu.

Każda kapsuła spa ma swoją grupę odbiorców, natomiast od nas samych zależy jak dochodowe zabiegi chcemy w połączeniu z nią wykonywać. Warto zapoznać się z detalami różniącymi modele tych cudownych maszyn bo od nich zależy poźniejszy rozwój naszej działalności.

Z wyrazami szacunku.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena