Ślub to wyjątkowy moment w życiu nieomal każdej pary. Zwłaszcza dla kobiet to szczególne przeżycie. Oczywiście dla mężczyzn również. Jednak kobiety bardzo emocjonalnie przeżywają swój ślub.

Data dodania: 2009-09-23

Wyświetleń: 4088

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 5

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ten problem dotyczy wielu dziewczyn i kobiet: suknie ślubne. Zarówno zdjęcia ślubne, suknie wieczorowe, jak i suknia ślubna to sprawy, o których trudno nie myśleć i nie zastanawiać się, kiedy musimy zmierzyć się z takim wyzwaniem jak ślub.

Ślub Grace Kelly był jednym z najgłośniejszych ślubów w XX wieku. I stał się wzorem do naśladowania dla wielu dziewczyn.

Grace Kelly wzięła ślub z Rainierem II, księciem Monako, w 1956 roku. Zanim Grace Kelly wyszła za mąż za księcia Rainiera III, była aktorką. Wystąpiła między innymi w trzech filmach znanego mistrza thrillerów Alfreda Hitchcocka.

Ślub Grace Kelly to było nie tylko wydarzenie medialne i towarzyskie. To wydarzenie miało również duży wpływ na taką dziedzinę jak moda ślubna.

Dla wielu dziewczyn i kobiet suknia ślubna Grace Kelly stała się obiektem pożądania i wzorem do naśladowania. Do uszycia sukni użyto ponad 25 metrów tafty i ponad 100 metrów koronek Valenciennes.

Niezwykle wytworna suknia Grace Kelly to dzieło Helen Rose, która była kostiumografem w wytwórni filmowej MGM. Z okazji 50 rocznicy ślubu księżnej Grace Kelly suknia była prezentowana na wystawie w Philadelphia Museum of Art.

Moda lansuje różne fasony sukni ślubnych. Jednak niektóre fasony mimo zmieniających się trendów w modzie wciąż pozostają popularne i chętnie wybierane.

Jednym z takich fasonów od ponad 50 lat jest suknia a la Marilyn Monroe. Nie wszystkim kobietom podoba się styl Marilyn Monroe. Ale to może dlatego, że niektóre kobiety mają w swojej naturze grymaszenie i wybrzydzanie. Kobiety nie wybierają sukni tylko dla siebie, ale również po to, by się podobać mężczyznom. A dla wielu mężczyzn Marilyn Monroe była i wciąż jest ikoną pop kultury, ideałem kobiecości, seksowną kobietą.

Aby mieć taką suknię, najłatwiej jest wybrać salon mody ślubnej. Pośród wielu fasonów są również ekskluzywne suknie ślubne. Wybór może być nieco trudny, zwłaszcza jeśli naszej partnerce będzie się podobać więcej fasonów. Ale w takiej dziedzinie jak wybór nigdy nie będzie łatwy.

Licencja: Creative Commons
5 Ocena