"Dom to nie miejsce w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie Ciebie rozumieją" mawiał Janusz Morgenstern (reżyser i producent filmowy takich filmów i seriali jak "Stawka większa niż życie" i "Kolumbowie" oraz późniejsze "Polskie drogi").

Data dodania: 2007-06-10

Wyświetleń: 4839

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

"Dom to nie miejsce w którym mieszkasz, ale miejsce, gdzie Ciebie rozumieją"

mawiał Janusz Morgenstern (reżyser i producent filmowy takich filmów i seriali jak "Stawka większa niż życie" i "Kolumbowie" oraz późniejsze "Polskie drogi"). Poszukując na rynku projektanta wnętrz powinieneś wybrać biuro architektoniczne w którego działalność wpisane są Janusza Morgensterna. Każdy realizowany projekt powinien być indywidualny - niech Cię dobry Bóg strzeże od "gotowców" (tak popularnych ostatnimi czasem - tylko w ten sposób zachowasz niepowtarzalny styl Twojego wnętrza.

Dobre projekty wnętrz stawiają sobie ze cel stworzenie takiego wnętrza, które nie będzie służyło tylko do mieszkania, ale w którym będzie tkwiła cząstka domownika. Takie zaaranżowanie pomieszczenia, które odzwierciedlałoby duszę, marzenia i inwencję a do którego powraca się z radością i uśmiechem na twarzy. Spokojnie odpoczywa się i nocą błogo śpi lub w którym toczy się barwne życie towarzyskie z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.

Biuro architektoniczne, któremu warto zaufać to takie, które nim zrealizuje projekt aranżacji wnętrz będzie chciało poznać swojego Klienta. Profesjonalne biuro architektoniczne nie "wciśnie" Klientowi "gotowca". Wreszcie dobre architekt wnętrz zaprezentuje swoje projekty wnętrz w portfolio - zaaranżowanych pomieszczeniach, domach i mieszkaniach.

"Dom jest maszyną do mieszkania"

zwykł mawiał francuski architekt Le Corbusier - mylił się! Czerpanie radości z przebywania w jego otoczeniu wymaga odkrycia charakteru wnętrza - dobrego architekta wnętrz!                                                                                                                                                                                   

Licencja: Creative Commons
0 Ocena