Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Od 15 lat pracowałam w różnych firmach i na różnych stanowiskach. W tym czasie korzystałam z wielu programów nie tylko MS Office i miałam do czynienia z wieloma ludźmi. Zauważyłam, że ludzie wykorzystują tylko bardzo podstawowe funkcjonalności w takich programach jak Excel, Word czy PowerPoint i przez to ich wydajność i efektywność pracy znacznie spada. W działach, które prowadziłam pokazałam wiele sztuczek ułatwiających codzienną pracę. Stąd powstał pomysł, aby zająć się szkoleniami zarobkowo.

Moja praca to

Usługi biurowe z zakresu MS Office, szeroki wachlarz szkoleń z Excela, Worda i PowerPointa.

Moje zainteresowania

Jestem zafascynowana możliwościami Excela i Interenetu. Widzę w nim wielki potencjał, stąd firma działająca na bazie Internetu. Lubię czytać książki i artykuły popularno-naukowe oraz beletrystykę psychologiczną. Hobbistycznie skaczę (tańczę) na macie podłączanej do komputera i programu Stepmania, chętnie podróżuję i chodzę po górach.

Pokaż więcej
Szkoła przez Internet - super pomysł

Szkoła przez Internet - super pomysł

W dobie, kiedy Internet jest ogólnie dostępny, szkoły dla dorosłych (np. licea, lica uzupełniające)prowadzące zajęcia przez Internet zapewniające zdobycie wykształcenia i zdania państwowej matury, stają się coraz bardziej popularne, a potencjalni słuchacze chętnie się do nich zapisują. Jakie są korzyści zapisania się do tego typu szkoły, znajdziesz poniżej.

Twoja wymarzona praca

Twoja wymarzona praca

Jeśli jesteś zadowolony ze swojej pracy, odpowiada Ci to co robisz, jakie dostajesz wynagrodzenie, z jakimi ludźmi pracujesz - to nie jest artykuł dla Ciebie. Jest on dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym, niezależnie, czy jest to ich pierwsza, druga, czy ósma praca.

Profil

Ludmiła Malicka

Autor
Napisz wiadomość

Od 15 lat pracowałam w różnych firmach i na różnych stanowiskach. W tym czasie korzystałam z wielu programów nie tylko MS Office i miałam do czynienia z wieloma ludźmi. Zauważyłam, że ludzie wykorzystują tylko bardzo podstawowe funkcjonalności w takich programach jak Excel, Word czy PowerPoint i prz ...

Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:6786

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2008-05-28 13:12:11
Miasto:
Bydgoszcz
Województwo:
Kujawsko-Pomorskie

Ostatnie logowanie:
30-11--0001