Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Autor książki "262 strategie marketingowe". Publikacja opisuje kreatywne pomysły na reklamę, dzięki którym wyróżnisz swoją firmę i uzyskasz przewagę nad konkurencją. Co więcej ... na realizację większości z 262 strategii nie wydasz nawet złotówki! Potrzebne będzie jedynie Twoje zaangażowanie i chęć do działania.

Moja praca to

Prowadzę portal Ranking-Bankow.com.pl, w którym poruszane są tematy związane z finansami, oszczędzaniem i inwestycjami. Eksperci finansowi analizują oferty banków i podpowiadają, które z nich są aktualnie najbardziej korzystne.

Zakładając nowe konto osobiste, otwierając lokatę lub podpisując umowę kredytową warto dobrze zaznajomić się z ofertami rożnych banków, aby wybrać dla siebie jak najlepszą ofertę. Obecnie na rynku istnieje kilkadziesiąt instytucji, a każda z nich przekonuje, że ma dla ciebie najlepszą propozycję. Jednak przy wyborze banku nie należy opierać się na sloganach i hasłach reklamowych.

Porównanie ofert banków oraz zaczerpnięcie wiedzy pozwoli Ci nie tylko bezpiecznie gospodarować swoimi pieniędzmi, ale także zwiększyć swoje zarobki i oszczędności.

Pokaż więcej
Jak zamknąć konto w banku?

Jak zamknąć konto w banku?

Czy tylko najsprytniejsi potrafią zarabiać na wszystkim? Otóż nie! Możliwe, że nie uwierzysz, ale prawdą jest, że wiele osób zarabia na ciągłym otwieraniu i zamykaniu kont w różnych bankach. Więc czy likwidacja konta bankowego jest trudna? Nie, gdy tylko znamy kilka zasad i się ich kurczowo trzymamy. 

Jak reklamować firmę? Pomysł na reklamę.

Jak reklamować firmę? Pomysł na reklamę.

Jednym z naczęściej wybieranych pomysłów na reklamę oprócz ulotek i marketingu internetowego jest rozdawanie gadżetów. Jednak jeżeli nie masz dobrego pomysłu na spersonalizowany gadżet reklamowy, taki, który od razu skojarzy się z działalnością, którą wykonujesz to lepiej odpuść. Stracisz jedynie kapitał.

Profil

Tomasz Bury

Autor
Napisz wiadomość

Autor książki "262 strategie marketingowe". Publikacja opisuje kreatywne pomysły na reklamę, dzięki którym wyróżnisz swoją firmę i uzyskasz przewagę nad konkurencją. Co więcej ... na realizację większości z 262 strategii nie wydasz nawet złotówki! Potrzebne będzie jedynie Twoje zaangażowanie i chęć ...

Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:50157

Data urodzenia:
1986-06-13
Dołączył:
2015-02-10 13:02:44

Ostatnie logowanie:
22-08-2016