Profil Użytkownika

Tłumaczenia - własne czy zlecone?

Rodzaj: Artykuł

Tłumaczenia dla firm to skomplikowana sprawa - ich dokładność jest niezmiernie ważna ze względu. Twoi partnerzy biznesowi z pewnością docenią fakt, że starasz się tworzyć dla nich dokumenty jasne i przejrzyste.

Schody - wybór na lata.

Rodzaj: Artykuł

Choć mogłoby się wydawać, że schody to mało istotny element domu jest to jedna z najważniejszych części, które mogą wpływać zarówno na wygląd, jak i swobodę i wygodę korzystania.

Własna firma w polskich realiach

Rodzaj: Artykuł

W Polsce powstaje coraz więcej firm. Już teraz liczba samozatrudnionych od 2012 roku wzrosła o ponad 30%. Wiele osób dopiero planuje założenie działalności gospodarczej, a to wiąże się z dużą potrzebą powstawania aplikacji i systemów pozwalających na sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem i kontrolę efektywności działań. Jak zarządzać i planować, by odnieść sukces?

Schody - ważne czy nie?

Rodzaj: Artykuł

Schody to klasyczny element wyposażenia domu. Uważane są raczej za praktyczny dodatek niż mebel, który może nadawać wnętrzu charakteru. Dlaczego schody są tak często pomijane i traktowane jako mało istotne? Skąd wynika to niedowartościowanie tego elementu wyposażenia? 

Profil

adrian

Autor
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:39471

Dołączył:
2014-08-19 10:26:57

Ostatnie logowanie:
10-11-2014