Profil Użytkownika

Niedoceniany obiektyw Tokina 16-28 f/2.8.

Rodzaj: Recenzja

Gdzieś daleko, chyba na australijskim forum wyczytałem, że Tokina to marka niedoceniana. Czytałem to, mając już jedną Tokinę, która sponiewierała Nikkora, i nieco mnie to szturchnęło. Zacząłem myśleć. 

Foto-Obiekty – recenzja wystawy w Galerii Propaganda

Rodzaj: Recenzja

Od 6 października w Galerii Propaganda można oglądać wystawę Foto-Obiekty. Ekspozycja, którą zorganizowano pod szyldem projektu Warsaw Photo Days, w niezwykły sposób przedstawia alternatywną formę prezentacji fotografii: jako przestrzennej bryły, kawałka materiału czy metalowej konstrukcji. 

Czas naświetlania w fotografii

Rodzaj: Artykuł

W dzisiejszych czasach aparaty fotograficzne oferują mnóstwo trybów automatycznych. Ich stosowanie sprawia, że zdjęcia można wykonywać w każdych warunkach, skupiając się jedynie na kadrowaniu, a zupełnie nie przejmując się  ustawieniami aparatu.

Fotografia ślubna - jak zacząć?

Rodzaj: Artykuł

Bardzo wielu osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z fotografią, wydaje się, że najlepszą, najłatwiejszą, a co najważniejsze - najbardziej opłacalną dziedziną fotografii jest fotografia ślubna. Aby jednak przejść do zliczania przychodów, warto zastanowić się nad przynajmniej podstawowym sprzętem, w jaki należy zainwestować.

Profil

Diana Krasa

Autor
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:27611

Data urodzenia:
1998-09-20
Dołączył:
2012-09-20 15:49:25

Ostatnie logowanie:
01-10-2014