Profil Użytkownika

Jak pozbyć się przykrego zapachu z pralki?

Rodzaj: Artykuł

Jest wiele urządzeń w domu, które z jednej strony wymagają stałej konserwacji, z drugiej natomiast  pomimo starannego dbania o nie po prostu z czasem się zużywają. Istnieje jednak wiele sposobów na to, żeby za pomocą przysłowiowych „metod babuni” sprawić, że pojawiający się w pralce lub na ubraniach zapach stęchlizny zostanie zlikwidowany.

Higiena intymna a niebezpieczne środki w kosmetykach

Rodzaj: Artykuł

Często bywa tak, że to co powinno nam pomagać przynosi odwrotny skutek. Kupując różne kosmetyki do higieny intymnej chcemy poprawić działanie naszej naturalnej flory bakteryjnej, która ma zabezpieczać nasze intymne miejsca przed uciążliwymi infekcjami.  A te po użyciu nieodpowiedniego specyfiku potrafią mnożyć się na potęgę.

Metody stosowania olejków eterycznych

Rodzaj: Artykuł

Aromaterapia, podobnie jak inne dziedziny medycyny naturalnej jest próbą zahamowania tego procesu. Zastosowanie olejków eterycznych we współczesnym świecie, ma przywrócić taką równowagę sił wewnętrznych, jaką naszym dziadkom dawało współżycie z przyrodą.

Piękne włosy

Rodzaj: Artykuł

Zła dieta, brak mikro i marko elementów, stres, wszystko co osłabia nas od wewnątrz, widać na zewnątrz. Wystarczy kilka nieprzespanych nocy, by nasza cera stała się szara, zmęczona, a włosy i oczy straciły blask.

Zioła lecznicze

Rodzaj: Artykuł

Zainteresowanie ziołami i lekami ziołowymi zwiększyło się odkąd ludzie odkryli wartość tego typu surowców oraz naturalnych metod leczenia i przekonali się, że stosowanie leków farmakologicznych może mieć niekorzystne skutki uboczne.

Profil

Paulinka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:18153

Data urodzenia:
1982-06-07
Dołączył:
2011-02-01 20:55:40

Ostatnie logowanie:
18-12-2014