Profil Użytkownika

Jak banki manipulują ratami kredytów?

Rodzaj: Artykuł

Jakiś czas temu zostałem poproszony o sprawdzenie, która z kilku wersji kredytów hipotecznych w jednym z polskich banków jest korzystniejsza. Przy okazji odkryłem bardzo ciekawy proceder manipulowania wielkością rat, w wyniku którego całkowity koszt kredytu wzrasta.

4 filary skutecznego inwestowania technicznego

Rodzaj: Artykuł

Jeżeli chcesz nauczyć się skutecznie inwestować technicznie, czyli wykorzystywać zmiany cen walorów do zarabiania, powinieneś najpierw ,,na sucho” opanować 4 fundamenty inwestowania. Jeśli w realnych transakcjach nie będziesz znał choć jednego z nich, na nic zdadzą się analizy wykresów.

Jak wybierać spółki dywidendowe?

Rodzaj: Artykuł

Jedną z możliwości zbudowania przepływów pieniężnych jest kupno akcji spółki wypłacającej regularnie dywidendę, czyli przekazującej część zysku akcjonariuszom. Czym warto kierować się przy wyborze spółki dywidendowej? Jak kontrolować swoją inwestycję?

10 mitów o funduszach inwestycyjnych

Rodzaj: Artykuł

Zgodnie z prospektami reklamowymi funduszy inwestycyjnych, są one stworzone po to, aby człowiek bez wiedzy inwestycyjnej mógł łatwo inwestować na różnych rynkach, wybierając akceptowalny dla siebie poziom ryzyka. Czy na pewno tak to działa? Sprawdź, jakie są największe mity i nieporozumienia związane z funduszami.

Profil

Wiesław Zajiczek

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:18110

Data urodzenia:
1982-01-31
Dołączył:
2011-01-31 18:32:38

Ostatnie logowanie:
30-05-2012