Profil Użytkownika

Kominki ogrodowe

Kominki ogrodowe

Kominki nie muszą się znajdować jedynie wewnątrz pomieszczeń. Mogą również znajdować się w ogrodzie. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każdy z nas lubi grilla – a taką właśnie funkcję mogą pełnić. Do tego ogień dużo lepiej prezentuje się na wolności niż w uwięziony w czterech ścianach i pod dachem.

Kuchnie w stylu retro

Kuchnie w stylu retro

Kuchnie w stylu retro wyglądają, jakby zostały żywcem wyjęte z czasów naszych babć i prababć. Jednak nie każdy może pochwalić się prawdziwymi antykami w miejscu przygotowywania posiłków, dlatego meble kuchenne zazwyczaj są stylizowane na wiekowe, odpowiednio przecierane i wykańczane.

Marki czy produkty?

Marki czy produkty?

Marka czy produkt? Jak je czasami rozgraniczyć? To marki nadają produktom odpowiednią jakość i rangę. Ale przecież zdarza się, że niektóre firmy upadają, a ich produkty przejmują inni, nadając im swój znak firmowy. A mimo to nadal są one gwarancją stabilności.

E-marketing, czyli reklama w sieci

E-marketing, czyli reklama w sieci

E-marketing staje się powoli coraz popularniejszą formą reklamy. Pozostałe media dawno zdążyły już odpaść w tej konkurencji i stanowią raczej dodatkowe wsparcie kampanii promocyjnej. E-marketing posiada dużą przewagę nad pozostałymi formami - dociera do praktycznie każdego w sposób sprawiający wrażenie naturalnego.

Profil

syriusz

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:15081

Data urodzenia:
1984-03-31
Dołączył:
2010-06-02 13:29:41
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
24-08-2011