Profil Użytkownika

Wiosenne doładowanie energii

Wiosenne doładowanie energii

Wczesna wiosna to czas, kiedy czujemy się osłabieni, rozdrażnieni i apatyczni. Słaba kondycja psychiczna i fizyczna spowodowana jest zimową dietą. Ona winna jest suchości skóry, słabszej odporności organizmu i podatności na infekcje. Gorzej wpływa także na pracę mózgu - często zapominasz, nie możesz się skupić i brak Ci energii?

Nastaw się na ruch i dbaj o stawy!

Nastaw się na ruch i dbaj o stawy!

Młodości często towarzyszy wrażenie, że tak będzie zawsze, że naturalną dla młodego wieku sprawność ruchową uda się zachować do późnej starości. Nie wyobrażamy sobie, że nie tylko uprawianie sportu, spacery, ale także zwykłe domowe czynności mogą stać się dla organizmu prawdziwym wyzwaniem. Schodami nie do pokonania.

Nie siłuj się bez siłownika

Nie siłuj się bez siłownika

Znudziło Ci się brodzić w błocie otwierając bramę? Masz dość wychodzenia z domu za każdym razem po to, by otworzyć wrota gościom? Szczególnie w deszczowe pochmurne dni uciążliwość związana z otwieraniem bramy staje się frustrująca. Nie dość, że kapie na głowę to jeszcze kłódka postanowiła się zaciąć.

Znowu katar u dziecka?

Znowu katar u dziecka?

Zaczyna się zwykłym kichnięciem a kończy nieprzespaną nocą. Rodzice przedszkolaków doskonale znają taki scenariusz. Chyba nic nie rozwija się tak szybko jak katar w przedszkolu. Dzieci zarażają się jedno od drugiego. Rano jeszcze zdrowe biegną do swoich kolegów, a po południu wracają zakatarzone i niechętne do zabawy.

Profil

Red Pen

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:13993

Data urodzenia:
1987-07-01
Dołączył:
2010-02-04 08:51:11
Miasto:
Warszawa
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
03-01-2012