Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

W ofercie firmy Elektro-Plus (www.elektro24.com.pl) znajdują się artykuły stosowane w przemyśle i budownictwie, między innymi takich producentów jak Hager, Legrand, F&F, Eaton, Kontakt-Simon, Tele-Fonika, NKT, Zamel Cet. Priorytetem są dobre relacje z klientami, rozwój zaplecza technicznego firmy oraz działania pro-ekologicznie. Firma oferuje doradztwo przy wyborze odpowiedniego asortymentu dopasowanego do potrzeb klienta.

Moja praca to

Elektro-Plus (www.elektro24.com.pl) od 2010 r. zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych.

Moje zainteresowania

Elektro-Plus jest sponsorem i partnerem licznych wydarzeń sportowych, m.in. Złombol (rajd charytatywny), AZS Politechnika Warszawska (ONICO), Mateusz Tryc (ProBoxer), Kurpiowska Kuźnia Mistrzów.

Pokaż więcej

Profil

Jakub Brewer

Autor
Napisz wiadomość

W ofercie firmy Elektro-Plus (www.elektro24.com.pl) znajdują się artykuły stosowane w przemyśle i budownictwie, między innymi takich producentów jak Hager, Legrand, F&F, Eaton, Kontakt-Simon, Tele-Fonika, NKT, Zamel Cet. Priorytetem są dobre relacje z klientami, rozwój zaplecza technicznego firmy or ...

Artykułów:
3
Kod partnerski:
/p:136795

Data urodzenia:
1984-08-24
Dołączył:
2017-08-24 13:39:37
Miasto:
Wyszków
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
02-10-2017