Co roku masz ten sam problem - nie wiesz co kupić na Dzień Matki. Chcesz, żeby prezent był oryginalny, ale też świetnie dopasowany do gustu twojej mamy. Wiem, że zadanie nie jest proste. Niżej przedstawiam moje propozycje na prezenty, które wydają się na tyle ponadczasowe i uniwersalne, że każdy może dopasować je do swoich potrzeb. 

Data dodania: 2019-05-07

Wyświetleń: 410

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzień Matki: Jak wybrać oryginalny prezent?

Wspólne wyjście   

Jeśli na co dzień nie widujesz swojej mamy zbyt często, wspólne wyjście powinno ją bardzo ucieszyć. Nie bez powodu mówi się, że czas to najcenniejszy podarunek dla naszych bliskich. Jest wiele miejsc, w które możesz zabrać swoją mamę. Idźcie razem na obiad, na spacer do parku, do kina, do kosmetyczki lub na rower. Nie ważne jaką formę spędzania czasu wybierzesz, ważne, żeby wam obojgu sprawiała przyjemność. Wspólnie spędzone chwile to świetne wspomnienia, które jeszcze bardziej zbliżą was do siebie.  


Karta podarunkowa  

Jeszcze kilka lat temu karty podarunkowe były uważane za prezent, który może nie spełnić oczekiwań obdarowanego. Kojarzyły się z najprostszym prezentem, który jest na tyle uniwersalny, że możemy podarować go każdej osobie. Dziś ta uniwersalność jest dużą zaletą, ponieważ żyjemy w czasach, kiedy każdy z nas ma już prawie wszystko. Kupienie oryginalnego prezentu często wydaje się być więc niemałym wyzwaniem. W ubiegłym roku zdecydowałam się podarować mamie kartę podarunkową na “Aromatyczny masaż gorącą świecą”. Mama nie ukrywała zdziwienia i radości, ponieważ już od dawna myślała o tym, żeby zrelaksować się w salonie masażu. Voucher kupiłam w Internecie a znalezienie podobnego prezentu i dopasowanie go do konkretnego solenizanta nie było dla mnie żadnym problemem.  


Poczta kwiatowa   

Czy ktoś z was wyobraża sobie obchodzenie Dnia Matki bez bukietu kwiatów? To naprawdę miły podarunek, biorąc pod uwagę, że (prawie) każda kobieta lubi je dostawać. Nie musimy nawet wręczać kwiatów osobiście, bo w tym wyręczy nas poczta kwiatowa. W naszych rękach pozostaje tylko wybranie kwiatów, które znajdą się w bukiecie. Dzięki takim usługom będziecie pewni, że w tym wyjątkowym dniu mama zostanie porządnie obdarowana.  


Prezent personalizowany  

Jeśli zależy ci na podarowaniu na Dzień Matki wyjątkowego prezentu, spraw, żeby był on jak najlepiej dopasowany do gustu twojej mamy. Z pomocą przyjdą sklepy, które umożliwiają dopasowanie swoich produktów do konkretnych osób. Dobrym pomysłem na prezent tego typu może być na przykład biżuteria z osobistą dedykacją. Innym trafionym wyborem mogą okazać się wspólne zdjęcia w niecodziennej oprawie. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena