Nie masz jeszcze planów na sylwestra? Jesteś studentem? Szukasz dobrej opcji na sylwester studencki w ciekawym miejscu? ten artykuł jest dla Ciebie!

Data dodania: 2009-11-17

Wyświetleń: 2697

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie masz jeszcze planów na sylwestra? Jesteś studentem? Jeżeli odpowiedź na oba pytania brzmi tak to znaczy że musisz przeczytać ten tekst do końca. Sylwester Studencki jest tym czego szukasz. Sylwester Studencki to tani i zarazem bardzo udany sposób na spędzenie sylwestrowej nocy. Pomimo niskiej ceny sylwester można spędzić w naprawdę dobrych warunkach noclegowych i w doborowym towarzystwie. Dzieje się tak dlatego że sylwestry tego typu nie są organizowane przez duże biura podróży nastawione tylko na zysk, a raczej przez ludzi pasjonatów, koneserów dobrej zabawy.

Mimo że ofert tego typu jest już w Internecie dość sporo, warto sprawdzić dokładnie opinie o działających biurach – opinii turystów którzy wybrali się już na imprezę z danym biurem. Sylwester to jedyna tego typu impreza w roku, zatem warto jechać w pewne miejsca.

Jednym z najciekawszych miejsc jest sylwester nad morzem. Wspaniałe widoki, spienione morze, świeże powietrze z wysoką zawartością jodu – to tylko niektóre uroki morza. Nowoczesne pensjonaty, mnogość restauracji i barów, wiele atrakcji dla aktywnych turystów na pewno zaskoczy was pozytywnie.

Kolejnym i raczej już ostatnim miejscem wartym odwiedzenia w tym czasie jest sylwester w górach. Najciekawsze miejsca to Zakopane, białka tatrzańska, wisła oraz wiele innych miejscowości. Sylwester w górach to przede wszystkim aktywność – snowboard, narty a dla niektórych sanki J Śnieg, góry, drewniane chatki z gorącymi kominkami przy góralskiej kapeli – to wszystko sprawia że Sylwester w górach to niesamowite przeżycie, które z pewnością zapamiętacie do końca życie!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena