Profil Użytkownika

O sobie

Jestem zadowolona,że mogę robić to co lubię,pomagając sobie i innym w zachowaniu dobrego zdrowia, choć nie zawsze jest to łatwe.

Praca

Promocja produktów chińskiej Korporacji Tiens opartych na zasadach medycyny chińskiej.

Zainteresowania

Moje zainteresowania skupiają sie na tym co robię i pogłębianiu wiedzy w tematach medycyna chińska i właściwe wykorzystanie marketingu sieciowego do uzyskiwania pasywnych dochodów.

Pokaż więcej

Celuloza dietetyczna

Rodzaj: Artykuł

W sposobie żywienia współczesnego człowieka, szczególnie mieszkającego w wielkich miastach, przerażający jest brak właściwego odżywiania komórek.

Rola wapnia w organizmie człowieka

Rodzaj: Artykuł

To właśnie wapń zmusza mięśnie do kurczenia się i rozkurczania. Uczestniczy w tym procesie 1% wapnia zawartego we krwi. Życie nasze w dużym stopniu zawdzięczamy działaniu wapnia, ponieważ wszystko w naszym organizmie oparte jest na kurczeniu i rozkurczaniu -mięśnie, serce, jelita, oczy itd. 

Czy integracja medycyny zachodniej i medycyny chińskiej jest korzystna i możliwa

Rodzaj: Artykuł

Według statystyk zgonów mieszkańców naszej planety pierwsze miejsce zajmują choroby sercowo-naczyniowe, które często mają podłoże miażdżycowe /.Drugie miejsce choroby nowotworowe, trzecie-cukrzyca i czwarte komplikacje po przyjmowaniu leków /skutki uboczne/. A przecież 10 lat temu komplikacje były dopiero na 10 miejscu. Niedawno powstał Instytut Medycyny Integralnej. Obecnie prowadzi się działania skierowane na zjednoczenie medycyny zachodniej i wschodniej. Przygotowywani są profesjonaliści ,którzy będą wykorzystywali wiedzę zarówno medycyny zachodniej i wschodniej, a fitoterapia jest ogniwem tego łańcucha

Profil

Jolanta Lenart

Autor
Napisz wiadomość
Promocja produktów chińskiej Korporacji Tiens opartych na zasadach medycyny chińskiej.
Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:78

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2006-11-27 23:03:22
Miasto:
Zalesie Górne

Ostatnie logowanie:
01-04-2010