Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Interesuję się zagadnieniami różnic kulturowych. Uważam, że temat jest ciągle niedoceniany. Wydaje się, iż w współczesnym świecie te granice się zacierają, tworzymy przecież globalną wioskę - jednakże zagadnienie to jest szalenie istotne. Pracuję w środowisku międzynarodowym i na co dzień obserwuję to, jak ważne jest w biznesie wzajemne porozumienie oraz wiedza na temat odmiennej kultury. Zdaję sobie również sprawę z tego, iż znajomość obcej kultury może poszerzyć nasze horyzonty i to nie tylko biznesowe.

Moja praca to

Pracuję w dziale zakupów w firmie LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Moje zainteresowania

Interesuję się kinem niezależnym, troszkę muzyką klubową i uwielbiam muzykę na żywo.

Pokaż więcej
Znaczenie różnic kulturowych w zarządzaniu

Znaczenie różnic kulturowych w zarządzaniu

Szeroko pojęta kultura naszego otoczenia i czynniki z nią związane, takie jak wartości i zwyczaje, symbole czy religia wywierają ogromny wpływ na nasze relacje w obszarze biznesu międzynarodowego. Różnice kulturowe odgrywają dużą rolę w zarządzaniu i nie należy ich bagatelizować. Powinniśmy być świadomi występujących różnic, w miarę możliwości je poznawać i wykorzystywać.

Profil

Sylwia Dzięcielska

Autor
Napisz wiadomość

Interesuję się zagadnieniami różnic kulturowych. Uważam, że temat jest ciągle niedoceniany. Wydaje się, iż w współczesnym świecie te granice się zacierają, tworzymy przecież globalną wioskę - jednakże zagadnienie to jest szalenie istotne. Pracuję w środowisku międzynarodowym i na co dzień obserwuję ...

Artykułów:
2
Kod partnerski:
/p:6781

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2008-05-27 21:25:30
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie

Ostatnie logowanie:
10-03-2010